Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Az Intel (R) Pentium (R) CPU...

Az Intel (R) Pentium (R) CPU P6200 @ 2.13GHz (2 CPUs), ~2.1GHz az jó processzor?

Figyelt kérdés
Élvezhetőek lennének rajta a mai és tavalyi játékok mondjuk 8 GB rammal (most 3 van) ? Most az új wolfensteint akarom kipróbálni, csak nem tudom, hogy megéri e rátenni. Vélemények?

2014. aug. 17. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
harmat gyenge ez a proci.
2014. aug. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 P.O.C. ***** válasza:
Első generációs i3 butított változata, túl alacsony órajellel. Ráadásul mobil processzor. Nem igazán játékra való, a Wolfenstein alatt meg fog rogyni, főleg ha nincs hozzá valami normális videokártyád.
2014. aug. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Nem a procitól függ hanem a videokártyától.


[link]

2014. aug. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Egyébként azt hol/hogyan tudom megnézni, hogy milyen videó kártya van a gépemben?
2014. aug. 19. 19:53
 5/7 anonim ***** válasza:

Ezzel.

[link]

2014. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megtaláltam!
2014. aug. 19. 20:08
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem ilyen processzor van a laptopmban, egyik szervizes srác azt mondta rá hogy nagyon jó processzor, persze nem játékra való, de laptopban tökéletes. 5 éve megy a laptopomban hiba nélkül. Videószerkesztést bírja, játékot nem tudom, a honfoglaló vagy a machopoker gondolom nem igényel akkor erőt hogy megrogyassza a procit.
2015. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!