Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért nem telepítődik a diver?

Frenk610 kérdése:

Miért nem telepítődik a diver?

Figyelt kérdés
Nemrégiben vettem egy König Electronic SoundUSB12-őt(külső hangkártya),de amikor bedugom nem akar telepni a driver,vagy kiírja hogy nem sikerült felismerni az ezköszt,a gyártó honlapjáról is próbáltam letölteni a drivert de amikor elindítom a rar fáljban lévő setup.exe programot,kiírja hogy "The driver is only for Windows 98!".Valaki tudna segíteni,vagy tudna küldeni egy linket amiről letudom tölteni a drivert,ami fut Windows 7-en?

#külső.hangkártya
2014. aug. 16. 13:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez jó


Kompakt, átlátszó USB 3D Sound Controller 5.1 az optimális körhangzás érdekében notebookról vagy desktopról. Plug & Play jelleg, és 3,5 mm-es csatlakozó.


USB 2.0/1.1/1.0 kompatibilis

Automatikus meghajtó telepítés, Plug & Play USB készülék

Két közvetlen hangszóró csatlakozási lehetĂľség

Támogatja a 3D és a virtuális 5.1 csatornás felvételeket

Digitális class B erĂľsítĂľ

LED állapot kijelzĂľ

Windows Xp / 2000 / Me / 98SE

Méret: 51,5 x 23,0 x 12,6 mm

Súly: 8 g

USB hosszabbító kábel tartozék

3,5 mm csatlakozó



Leszedtem a drivert és valoban win 98 hoz van csodálatos

szerintem vidd vissza

2014. aug. 16. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi,hogy próbáltál segíteni,de kiderült hogy úgy vettem hogy rossz,testvéremnek is ilyen van,és amikor az ővéjét bedugtuk akkor egyből ment.Kicseréltettem és jó.
2014. aug. 24. 13:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!