Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért melegszik ennyire a...

Miért melegszik ennyire a video kártya?

Figyelt kérdés
nem rég vettem egy msi gtx 770 twin frozr 4gb oc kártyát és kirpobáltam egy ütősebb játékot rajta de azt vettem észre hogy max grafikán ugye nem laggolt sehogy se meg volt 100 fps-em mégis 80 celsius fokos volt a kártya de azon az értéken is marad néha 81 volt de 75 volt a legalacsonyabb játék közbe na már most szerintem ez elég sok viszont arra lettem figyelmes hogy amikor a vsyncet bekapcsoltam akkor hirtelen 55 fokos volt csak és azon döcögöt néha 60 fokra felment de inkább az 55 felé volt az érték nos az lenne a kérdésem hogy miért lesz ilyen meleg a kártya vsync nélkül illetve hogy egészéges neki ez a 80 fok és ilyenkor érdekes modon a kártya 99%-al dolgozik amikor nincs vsync ????

2014. aug. 14. 23:31
 1/3 anonim ***** válasza:
68%
Nem sok a 80 fok.
2014. aug. 14. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
meg annyit még hozzá hogy a vsync most hogy be van kapcsolva és hidegebb a kártya az nem ront sokat a teljesitményen mert én nem láttam nagyon illetve még mindig nem értem miért hajtja magát tul a video kártya ?? 99%ra?
2014. aug. 14. 23:38
 3/3 anonim ***** válasza:

vga-nal ez még bőven tűrhető hőmérséklet.

Gondolj bele, hogy referenciahűtéssel mit produkálna :D

Saját tapasztalatból mondom, hogy ott meg van a 90-95 fok is.

2014. aug. 15. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!