Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Vidikari külső áramról? kérem...

Nosram kérdése:

Vidikari külső áramról? kérem hozzáértők kommenteljenek csak!

Figyelt kérdés

lenne egy 4870-em aminek kell 2*6pin pci csati, meg tudnám-e hajtani egy külső TRAFÓVAL?

a tráfóról annyit tudok hogy 12v-ot csinál 15amp-n, ezt 3 pozitív és 3 negatív kimeneten, nost sehát, a kari táplálására alkalmas, nem esik baja egyiknek sem?

így néz ki: [link]


autós erősítőt hajtok vele még



2014. aug. 14. 21:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha a cél, hogy kinyírd vele a kártyát, akkor hibátlanul fog működni.
2014. aug. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

azért ha lehet indoklást kérnék, tapasztalatnak ez jó lehet, miért nyirná ki, túlfesz?

am a lényeg átjött

2014. aug. 14. 21:32
 3/5 anonim ***** válasza:
Közösíteni kell a tápok kimeneteit, és akkor lehetséges, hogy működni fog.
2014. aug. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
76%

A számítógépes tápok kimenetén nagyon pontosan és stabilan kell tartani a feszültséget. Ez a belinkent cucc nem tudom, miféle szerzet, de az biztos, hogy nem számítógép alkatrészek meghajtására szolgál. Ennek sajnos hiányzik a linkjéből a pontos leírása, pontosan mi is ez a cucc, mi a jelalak a kimenetén, milyen a szabályozó elektronikája stb.


Így kénytelen vagyok a legrosszabbat feltételezni és a kártya vagy el sem indul vele, vagy azonnal tönkreteszi.

2014. aug. 14. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, nem próbálkozok vele, max leviszem a szervízbe az öreg hátha tud rá mondani valamit, személyesen mégis csak más, nem találtam róla sajna se kapcsolási rajzot se semmi infót, az erősítőm teljesítménye elég stabil, de meghagyom csak neki, am 14k-t kérnek el érte mellesleg :/

csak mikor kelett egy 12v-os trafó nem volt jobb ötletem, most akár a feléért eladnám :(

2014. aug. 15. 01:46

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!