Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Hogyan indítsam el a gépem...

Hogyan indítsam el a gépem cpu ventillátor nélkül? (hiba lent)

Figyelt kérdés

Meghibásodott az alaplap cpu fan csatlakozója..már nem is ad le ott áramot de nemrég még nagyon minimális energia jött belőle.. az igazi hűtőm üzemel csak máshova van dugva. Hogyan kerüljem meg ezt a "hülyevédelmet"

Minden bekapcsolásnál "cpu fan error," majd pár mp és leállítja magát még a biosba sem enged.

Amíg valamennyi áram jött belőle addig még elindult..tehát ezt kéne kijátszani.

Táp egy corsair gs 600 egy asus m2n68 as am2 es alaplappal 2 giga rammal...


2014. aug. 14. 13:41
1 2 3
 11/22 A kérdező kommentje:
M2N68-LA nekem ilyen van és ezen 3 pines az...ill nekem 4 db ramfoglalatom van
2014. aug. 15. 19:58
 12/22 anonim ***** válasza:

[link]


A GND t és A szenzort ideiglenesen kösd össze

2014. aug. 15. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Már minden variációban összejumperoltam és most még így is ahogy te írtad, de ugyanúgy letilt és kikapcsol...

Olyan mintha hiába csinálnék ott bármit is nincsen ott áram és semmit nem érzékel ez nem lehet?


Am annyira idióta vagyok. Ha pár nappal ezelőtt átállítom a biosban ezt "figyelést" akkor most működne így viszont a biosba sem tudok csinálni semmit meg van kötve a kezem.

2014. aug. 15. 21:22
 14/22 anonim ***** válasza:
A cpu fan pin mellett van egy smd chip az nem melegszik ?
2014. aug. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Ő látom azt a chipet mellette igen, de hogyan ellenőrizzem hogy melegszik e? max pár mp-et ha tud menni a gép mielőtt leállítja magát és elég kicsi is. Mit csináljak vele? Mit jelent ha melegszik?
2014. aug. 15. 22:22
 16/22 anonim ***** válasza:

Azt hogy rossz


Szerintem vidd el szervizbe ott valószínű megtudják oldani hogy menjen rendesen


látatlanba nem tudok csinálni semmit

2014. aug. 15. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 A kérdező kommentje:
Én mennyit kérhetnek érte? 5 ezret? Mert annyiból veszek egy hasonló alaplapot.
2014. aug. 15. 22:30
 18/22 anonim ***** válasza:
Kb igen
2014. aug. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 A kérdező kommentje:
Biztos nem lehet valahogy átállítani biosban azt a beállítást, mert akkor elindulna :( ?
2014. aug. 16. 07:19
 20/22 anonim ***** válasza:
Lehet még egy olyan megoldás, hogy keresel valakit akinek ugyanilyen lapja van ugyanilyen BIOS-szal és az övéről flashelik a tiédet helyes beállításokkal - persze ehhez is forrasztani kell, de mivel talán elterjedtebb megoldásról van szó, olcsóbban találsz rá embert.
2014. aug. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!