Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ajánlanátok Iponról optikai...

Ajánlanátok Iponról optikai egységet?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy cd író/olvasó legyen, játékok telepítésére nem nagyon kéne mert steam-en vannak a játékok.

És legyen minél olcsóbb!



#számítástechnika #optikaiegység
2014. aug. 12. 22:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez pont olyan alkatrész, aminél nagyjából édesmindegy melyiket veszed.
2014. aug. 12. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2014. aug. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Még ha csak párezer forint is, részemről a mai világban pénzkidobásnak tartom az optikai meghajtót. Főleg ha nem is kéne jétékok telepítéséhez. Nem tudom, ilyenkor nem azt szoktuk leírni, hogy mire kellene? Egyébként igaza van az elsőnek, mindegy melyiket veszed.
2014. aug. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
A márkája is mindegy?
2014. aug. 12. 22:12
 5/11 A kérdező kommentje:
Egyedül talán a windows telepítésére kéne meg talán zenét kiírni.
2014. aug. 12. 22:13
 6/11 anonim ***** válasza:

Ebben én is egyet értek.

Én azért úgy tartogatok,nem nagy pénz stb...

Pl. néhány manuálhoz jó,valamint olyan driverekhez amik a neten nincsenek fent (mint pl. az én 'gamer' egeremén) valamint útmutatókhoz és egyéb softwarehez.

Nekem pl. telepítenem kellett valami illesztőprogit a gépre hogy csatlakozhassak a routerre (Virgin Media,Egyesült Királyság - ami gondolom a torrent szűrő cucc volt)

2014. aug. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Windows telepítése - pendrive. Amit a második linkelt csak olvasó. Utánanéztem, csak olvasónak, sehol nem írnak írási sebességet. Van is egy értetlenkedő komment alatta. Én sem értem.
2014. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyjából a márkája is mind1.

A legolcsóbb modellek általában Samsung/LG plecsnivel vannak ellátva,amik meg úgy általában jó/elfogadható minőségűek :)


De amire neked kéne,arra szinte minden működő optikai meghajtó megfelel :)

2014. aug. 12. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Hát érdekes... a mostani optikai lemezem is képes volt valahogy lemezt írni pedig csak olvasónak volt írva a gyártó oldalán :/
2014. aug. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
És ezzel írni is tudok? lehet hülye kérdés, de nem tudom.
2014. aug. 12. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!