Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy Thomson THG 540-es...

Van egy Thomson THG 540-es modemünk. Meg lehet-e osztani a netet router nélkül két gép között úgy, hogy az egyiket USB-n keresztül kötöm a modemre, a másik gépet pedig hálókártyán keresztül? Milyen beállításokat kell alkalmazni?

Figyelt kérdés
Az USB-vel hosszákötött gép felismeri a modemet, de nincs net.
2010. jan. 13. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem lehet megosztani.

A modem csak 1 kapcsolatot képes létre hozni.

meg általában a szolgáltató is 1re korlátozza...

ha meg nem korlátozta 1re akkor vegyél switchet de routerrel járnál a legjobban.:)


megéri az az 5000ft+ 1200ft kábel:)

hiddel;)

2010. jan. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem spec működött egy Arris kábelmodemmel a megosztás (asztali gép usb porton, laptop utp kábelen). Most azonban a voip telefon miatt ilyen kábelmodemet kaptam a kábelszolgáltatótól, de nem kaptam hozzá cd-t, így nincs meg az usb driver sem, ami nekem nagyon kellene. Ha esetleg meg van a driver cd-je, akkor fel tudnád tölteni egy fájlmegosztóra és be tudnád linkelni ide? Nagyon hálás lennék.
2010. máj. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Megy 2-n is, bár nekem nincs feltelepítve a hálókártyám, ezért nem. A cd-jén nincs telepítő, csak az Adobe egyik programja és haszn utas. de driver nincs mert mennie kéne driver nélkül is
2010. júl. 20. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Időközben már megoldottam. Windows reinstall után fene tudja miért feltelepült az usb driver, ami előtte valamiért nem akart. Driver telepítés nélkül nem ismerte fel az XP.
2010. júl. 21. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!