Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Acer aspire one D270 tipusú...

Acer aspire one D270 tipusú notebookhoz hol találok WINDOWS VISTA ULTIMATE rendszerhez Wifi drivert? (linket is kérek)

Figyelt kérdés
már letöltöttem, de nem támogstja a rendszert...

2014. aug. 12. 13:08
 1/3 anonim ***** válasza:
írj egy e-mail címet. küldök vmit, jó eséllyel segíthet!
2014. aug. 12. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 P.O.C. ***** válasza:
Mert ez a típus hivatalosan se támogatja a Vista -t csak a 7-et. A Wi-Fi chip gyártójának oldalán kell próbálkozni.
2014. aug. 12. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Elötte XP Volt rajta, de mivel áprilisban lejárt Át kellet térnem valami újabbra, A Vista elég jónak látszott., de azt nem értem hogy a Windows Xphez miért volt jó a Driver? Az XP.t miért támagatja? Hiszen a Vista Sokkal Újabb és Nagyon szép rendszer (Nagyon jól eltalált) az XP-hez képest.. nem értem ezt az egészet, és nem is logikus. Ha Támogatja az XP.t =ami ráadásul le is járt áprilisban) Akkor támogassa az Xp után Következő rendszereket is (Vistát is beleértve)
2014. aug. 14. 18:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!