Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik számítógép jobb szerint...

Melyik számítógép jobb szerintetek?

Figyelt kérdés

Játszani kellene! (Tudom, hogy nem Gamer gép egyik sem)


[link]


[link]



2014. aug. 10. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
hardveraprón szerintem van ennél jobb is :D
2014. aug. 10. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
[link] őt javasolnám talán de amiket te írtál azok közül az inteleset ha mindenképpen azok közül akarnál választani
2014. aug. 10. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 -Simon- ***** válasza:

egyik sem ér meg ennyit használtan...

az elsővel nem fogsz játszani, mivel csak egy gyenge integrált gpu van benne...

80-ért újonnan 4-szer nagyobb teljesítményű gépet kapsz...

a másodikat azért nem vanném mert egy nagyon régi gyenge processzor van benne, amivel már a Full HD-s youtube videók is akadnak...


80-ért írok egyet ha gondolod

2014. aug. 10. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 -Simon- ***** válasza:
ha mindenképpen ennyi a max amit rá tudsz költeni, akkor a 2. válaszoló által linkelt gépet vedd meg...
2014. aug. 10. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megvenném amit írtatok de Vácon? Debreceni vagyok odáig ne mtudok elmenni érte!
2014. aug. 10. 11:34
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha Mohamed nem megy a hegyhez, a hegy megy Mohamedhez! MPL 1500-2000 forintért elviszi neked.
2014. aug. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De lehet arra is példa, hogy nem azt küldi, amit hirdet, ezért egyrészt ajánlott adás-vételi szerződést írni (te kezdeményezd, megírod a papírt, letanuztatod és elküldöd neki, hogy ő is írja alá és egy példányt küldjön vissza), másrészt elvileg lehetőséged van a futár jelenlétében felbontani és megnézni a küldeményt - kicsomagolod, leveszed a ház oldalát, megnézed a videókártyát, tápot, alaplapot, leveszed a CPU hűtőt és letörölgetve a pasztát megnézed a proci típusát. Mindössze egy multi-csavarhúzó (általában csillag, de láttam már lapost is) és egy papírzsepi kell hozzá. Ez nagyjából belefér abba a ~3 percre, amennyi rendelkezésre áll feltartani a postakocsit. A futár lehet, hogy kicsit csúnyán fog nézni, de majd legfeljebb elmagyarázod neki. Csak úgy kell kérni, hogy biztosan futár hozza házhoz, s ne a postára kelljen bemenni, ha esetleg nem vagy otthon.
2014. aug. 10. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!