Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » ATX méretű gépházakba bele...

ATX méretű gépházakba bele mennek mATX méretű alaplapok? (Többi itt lent) Sharkoon VS3-S.

Figyelt kérdés

Szóval kinéztem magamnak egy Sharkoon VS3-S ATX gépházat, de nem tudom jó-e mATX alaplap.


Azzal tisztában vagyok, hogy bele megy, viszont olvastam olyat, hogy van amelyik ATX méretű házban nincs mATX alaplapnak való furat. (Vagyis ahova becsavarozod az alaplapot)

Ha nincs benne, akkor a szervízbe szoktak bele fúrni. Na de ha én megveszem magába a gépházat, és nem lenne benne, akkor nem tudom mit csináljak. :D


Szóval a kérdésem az, hogy Sharkoon VS3-S számítógépházba bele tudok-e alapból rakni egy mATX-es alaplapot?



#Sharkoon VS3-S
2014. aug. 9. 17:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Az a ház micro, mini, és normál ATX kompatibilis. Igen bele tudod tenni!
2014. aug. 9. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

És ez biztos? :D

Mert PCX-en csak az ATX-et írják.

2014. aug. 9. 17:51
 3/5 A kérdező kommentje:

Oké nem szóltam.

Igaz, hogy a kérdésemben VS3-S szerepelt, de a VS3-V támogatja a mATX-es alaplapokat, és csak egy ezressel drágább, szóval köszönöm. :D

2014. aug. 9. 18:02
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen. Egyébként a két ház teljesen azonos, csak annyi, hogy az S-nek csak usb 2.0-ás, a V-nek usb 3.0-ás előlapi bemenetei vannak.
2014. aug. 9. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Értem.

A mostani gépházam (valami noname) ennek se használom az alap USB bemeneteit, se a jack-et, mert az USB zúg (ha használatban van) a jack meg recseg.

2014. aug. 9. 18:13

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!