Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja a videó...

Mi lehet a baja a videó kártyámnak? Nvidia GeForce Fx5500-röl lenne szó

Figyelt kérdés

A gondom a következő : Ha felteszem a drivert a cd-röl azzal a játékok aminek futnia kellene nem futnak vagy nem úgy ahogy kellene ( pl Counter Strike 1.6 vagy Source-t nem engedi Open Gl-be állítani ez mitöl lehet ? ) .


A másik gond ha egy frissebb drivert teszek fel hozzá amit ajánlanak is szóval nem az újabbak közül akkor mindegyik után a színminőség visszaugrik 4bitesre és állítani sem tudok rajta . Kérem valaki mondja meg mi lehet a hiba vagy hogy orvosolhatnám .


2010. jan. 12. 22:49
 1/2 anonim ***** válasza:
ismerős hiba, tegyél fel egy friss XPt sztem..nekem is ez a gond...GF8600M-em van és csak egy régi szar driverrel megy az SP2, ami ki sem használja CUDA-t, pedig tudná... nem tudom miért nem kezeli, csak szimplán nem életképes..friss drivernél pedig ugyanaz mint neked...
2010. jan. 12. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi ... már amúgy is tervben volt az op.rendszer telepítés majd utána okosabb leszek :))
2010. jan. 12. 23:42

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!