Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptop alkalmasabb...

Melyik laptop alkalmasabb játékra? Melyik éri meg jobban?

Figyelt kérdés

Mielőtt nekem ugrana bárki, tudom, hogy az igazi gamer gépek több százezerbe kerülnek és jobb lenne egy asztali, DE szükségem lesz egy laptopra.

Szóval ezek közül:


Harmadik generációs intel i3 jobb videókártyával:

[link]


vagy


Negyedik generációs Intel i5 egy gyengébb kártyával:

[link]


Egyébként nem játszom a legújabb játékokkal, meg amúgy sem várok csodát. Ha esetleg valaki tud jobbat hasonló árfekvésben, az nyugodtan dobjon egy linket.

Előre is köszi! :)



2014. aug. 8. 16:20
 1/7 anonim válasza:

Ha 4Gb ram van benne akkor szerintem mindegy.

az i7 biztos gyorsabb lesz de játéknál rosszab a videokártya miatt. "ÉN" játékra ha csak ezek közül lehetne választani akk az i3-ast választanám. De a legjobb az lenne ha találnál egy 6-8 gigásat :)

2014. aug. 8. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi :) Mondjuk lehet bele memóriát venni pluszba, ha nagyon muszáj.
2014. aug. 8. 16:30
 3/7 anonim ***** válasza:
0%
Mind a kettő jó márka... ...látszólag nem is nagy az árkülönbség... ...ha a processzort nézzük, akkor az i5-ös-nek kéne jobbnak lenni, de ha játszani is akarsz akkor a videokártyán manapság a minimum, hogy 2GiB VRam legyen... ...4GiB alaplapi memória meg egy darabig elég lesz, bár az én laptopomban is annyi van, de azt 2008-ban kaptam... :-)
2014. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
kb ugyan olyan (gyenge) mindkét lapop videókártyája, szóval tök mindegy.
2014. aug. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem túl erős kártyák, de az integrálttól azért csak jobb.

Nem tudom mennyire hiányzik 2 gb Vram, úgy hallottam felesleges.(amúgy meg a Lenovoban 2 GB van)

2014. aug. 8. 16:45
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

"videokártyán manapság a minimum, hogy 2GiB VRam legyen"


Sok értelme mondjuk nincs, ha a VGA az életben nem használja ki.


De teljesítményre közel hasonló a két gép processzora, mivel ez is csak 2 magos i5, ezért elenyésző a teljesítmény többlet ami benne van, max a fogyasztása kisebb.


Viszont a VGA szempontjából az i3-as konfig erősebb.

[link]

[link]

2014. aug. 8. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Lehet akkor maradok a Lenovonál.
2014. aug. 8. 16:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!