Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Amiket most adnak majd januárb...

Amiket most adnak majd januárban ki APU-kat azok már fogják támogatni a ddr4-es ramokat?

Figyelt kérdés
és ha igen úgy lehet vele majd már játszani ? olvastam olyat is hogy 4200 MHz-set is leet belőle csinálni és mondjuk 9 gb-nyi olyannal azért már erősek lennének nem ?

2014. aug. 8. 13:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Erősek lenénnek de nem érnék meg mondjuk 4 gb memória 30 ezer forint lesz +20 ezer egy alaplap+a a drága apu sokkal jobb proci +vga kombot ki lehetne hozni.
2014. aug. 8. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
de ugy értem hogy akkora lesz már egyáltalán ddr4 ? mert januárba vennék csak gépet és ezért érdekelne :D
2014. aug. 8. 13:37
 3/7 anonim ***** válasza:
LEsz de mindt mondtam nem éri meg apu-t venni.
2014. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
DDR4 egyenlőre egy kalap szarvaspörkölt, az alacsonyabb feszültségek miatt még lassabb is, mint a jelenlegi DDR3. Egyébként szerintem most is nagyon jól el lehet játszadozni az APU-kkal, pláne az újabb AMD-sekkel, csak gyors DDR3-ast kell hozzá venni (magas frekvencia, alacsony időzítés), persze ennek ára van, de egy 2133 Mhz-s CL9-es RAM még 1-2 évig verni fogja a DDR4-et, erről biztosíthatlak.
2014. aug. 8. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

DDR4: 2800mhz/Cl17

DDR3: 1600mhz/Cl9

Az AMD máshogy akarja megoldani az APU-kat.

2014. aug. 8. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
és megkérdezhetem hogy hogyan ? :D
2014. aug. 8. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát a memóriát is beintegrálják a CPU-ba! :D Legalábbis gondolom erre célzott az előző, de az Intel már biztos, hogy így fogja csinálni.
2014. aug. 8. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!