Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Intel core-i7 4690K-ban van...

Intel core-i7 4690K-ban van integrált videokártya és azt tudom úgy használni, hogy mellette van még egy videokártya?

Figyelt kérdés
A teljesítmény is nagyobb lesz és több lesz az fps is?

2014. aug. 7. 10:32
 1/8 halalfalo ***** válasza:
Nem.
2014. aug. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Van benne egy integrált videovezérlő.

Úgy hívják: Intel® HD Graphics 4600

Az Intel nem szórakozik ilyen marhaságokkal, hogy integrált és diszkrét videokártya használat egy gépen belül.

De ha tegyük fel szórakozna, akkor kellene mellé még egy Intel® HD Graphics 4600 diszkrét kártya.

Tehát kettő egyforma kellene bele. De diszkrét videokártyából nem gyártanak Intel® HD Graphics 4600-at mert veszteséges lenne, többe kerülne legyártani mint amennyiért el lehetne adni. Inkább prociba integrálva gyártják


És még valami: "A teljesítmény is nagyobb lesz és több lesz az fps is?"

Tegyük fel csak elméletben , hogy az Intel® HD Graphics 4600 mellé társítani lehetne bármilyen erős diszkrét videokártyát, hogy összedolgozzanak. Az Intel® HD Graphics 4600 visszafogná a teljesítményét az erős kártyának. Legyengítené az saját szintjére.


De szerencsére az Intel nem játsza el ugyanazt mint az AMD az APU-val: "Vegyél APU-t van benne egy egész jó videokártya" Megveszed, kiderül kevés. "Nem baj vegyél még egy videokártyát , egy ugyanolyat és Dual-ban jobb lesz" Megveszed, beteszed, de nem túlságosan javít a helyzeten. Becsapva érzed magad, és dühösnek, hogy lenyúlták marketinggel a pénzed.

2014. aug. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Legalább azt be tudom állítani,hogy melyik vidikártya menjem mert mellé vennék egy asus radeon r9 280X-et és az ertősebb mint ez az integrtált. Azt szeretném hogy ez a különálló kártya menjen
2014. aug. 7. 11:12
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha a PCIe foglalatban van videokártya, akkor a BIOS letiltja az alaplapit.
2014. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
70%

Ha viszont játékra lesz a gép,és nem munkára,akkor hülyeség az i7,elég az i5 is,és akkor befér egy R9 290/290X


Mi lenne a teljes konfig?

Alaplap,táp?

2014. aug. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
a videokártya lenne a csere sapphire redeon hd6670-ről egy asus radeon r9 280X-re!
2014. aug. 7. 13:42
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor a vga jo es a tap!?!?
2014. aug. 8. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem az Asusos hűtése nem sokat ért, 57C fokon tartotta, ami szerintem picit sok netezés közben. A Sapphirenak jó a hűtése.
2014. aug. 9. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!