AMD legjobb cpu-ja játékra?
Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, aminek nincs horribilis 220tdp-s fogyasztása, illetve még jövőben megjelenő vga-kat is hajthatna majd. (sokáig használható legyen)
Létezik egyátalán ilyen?
2014. aug. 6. 19:35
2/7 anonim 



válasza:





Játékra az Intel i5-ös procik a legjobbak, én a helyedben azt vennék.
3/7 anonim 



válasza:





Csak az FM2+ -os APU-k jöhetnek szóba ez esetben. Mondjuk az A10-7850k. Az X4-760k gyengébb.
4/7 anonim 



válasza:





Szerintem a leggazdaságosabb az AMD Apu-i, bele van integrálva a processzorba a videokártya, továbbá sokkal erősebb bármelyik Intel integrált beépített GPU-nál. De ha arra irányul a kérdésed, hogy melyik a legjobb ez változó, függ a pénztárcádról az adott konfigtól, milyen a táp és a videókártya.
5/7 anonim 



válasza:





Nem igazán lehet rábökni igazán jó AMD-re. A modulos felépítés és a satnya egyszálú teljesítmény miatt sokszor nem tudják túl stabilan tartani az fps-t, ha átlagban nem is nagyon marad el az intelektől, rengeteg a panasz mikrolagra, fps dropra. Ezek az FX-ek. Az FM2-es vonalon pedig egyszerűen gyengék a processzorok, az APU-k is, mert CPU erőben ugyanott vannak, mint a 20 ezer körüli Athlonok.
7/7 anonim 



válasza:





8330 sokat fogyaszt! +1 az elsonek es Intel i5 inkabb
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!