Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Windows 7 256 MB RAM-mal és...

Windows 7 256 MB RAM-mal és egy 1,6GHz-s procival?

Figyelt kérdés
Csak pár hétről lene szó, mert előhalásztam régi PC-t, de XP van rajta és nem akarom, h munka közbe vírust kapjak, felraknám 7-est, amígy a most rossz gépemhez megjönnek a cuccok. MS Office menne rajta? Meg max internet, de csak egy kis gépigényű weblappal? Mert azt szerkeztem és most így nehéz lenne. Szóval menne? Tudodm, tudom, lassú lennede nagyon kéne. Próbát megér?

2014. aug. 5. 20:32
 1/5 |Orfeusz| ***** válasza:
Nem fut, 1GB kell neki minimum. Jó az XP, nem kell betojni, a MS így akar rávenni hogy megvedd a 7-et, 8.1-et.
2014. aug. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
256MB RAM-mal felejtsd el, ez már XP-nek is kevés kényelmes használathoz, 7 32 bites változatának pedig 1 GB-ot jelöltek meg hivatalos követelményként. Inkább az XP-t használd valami régebbi Office-szal, ha nem kóvályogsz a neten (max a saját honlapodra) nem hiszem, hogy különösebb problémáid adódhatnának.
2014. aug. 5. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
nem fog menni!
2014. aug. 5. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Előző mennyi fog (csak ***** lassan)Egyszer viccből 256mb rammal futattuk a 64 bites windowst.
2014. aug. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Bármennyi ram-al fut, 32 mb-al is stb. a kérdés csak az hogy milyen gyorsan. 256 mb-al kibeba****ul lassú lesz. de attól még el fog indulni és működni fog.
2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!