Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Radeon R9 290X VGA gép megy...

Radeon R9 290X VGA gép megy de nincs kép? Ötlet valakinek?

Figyelt kérdés

MOst vettem egy radeon R9 290X VGA-t beraktam a gépbe összeduktam, bekapcsol a gép de nincs kép, hallok mindent,bejelentkezik a Windows, de semmi kép, még bootolásnál sem. Alaplapom Gigabyte GA-870-USB3L

480W os a tápom, a monitorom VGA kimenetes, a kártya DVI-D bemenettel rendelkezik, egy VGA DVI-D átalakítót használok.

Amikre gondolta:Kevés a tápom, rossz az átalakító, maga a kártya rossz.

(amúgy amikor bekapcsolom a gépet a kártya felpörög rendesen)



2014. aug. 5. 20:19
 1/8 halalfalo ***** válasza:

A 480 W-os táp nem mond semmit.

Esetleg alaplapi BIOS frissítés kell. Nekem is ez volt a bajom.

2014. aug. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 |Orfeusz| ***** válasza:

Első pár tipp: rosszul kötötted be, kevés a táp.

Egyébként milyen monitorod van amin még HDMI sincs?

2014. aug. 5. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Egy régebbi Asus HD monitor kb 5éves

Valahol azt mondják elég neki a tápom, valahol meg hogy kevés. De ha felpörög akkor elég nem?

Vagy ahhoz elég áramot kap, hogy a cooler beinduljon, de ahhoz nem hogy képet is adjon?

2014. aug. 5. 20:47
 4/8 P.O.C. ***** válasza:

Ha jó minőségű táp, akkor valószínűleg elég. De ha valami f*s 5 eFt -os kínai ipari hulladék, akkor nem valószínű.


A kártya igényel egy 8 pin -es és egy 6-pines kiegészítő PCI-E tápot is. Ezeket ugye bekötötted?

2014. aug. 5. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

HIPRo HP-D4802RWR2 a táp típusa 480W

Igen bekötöttem 6 PIN alapbol van a tápomnak

8 PIN kábel meg járt a kártyához

2014. aug. 5. 21:17
 6/8 P.O.C. ***** válasza:
Régen jóknak tartották a Hipro tápokat, pár éve viszont már ezekbe is gagyi belet raknak állítólag. Elég zsákbamacska ami azt illeti. A helyedbe vennék másikat.
2014. aug. 5. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Egy csere kéne.

FSP Raider 550

XFX TS 550

Cooler Master G 600

Cooler Master GX 550

stb stb.

2014. aug. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Noss idő közben átszaladtam a géppel a szomszédhoz, neki van HD tv-e és HDMI kábelja is, összedugtam a géppel, és érdekes módon volt kép, az is igaz hogy a HDD-met lehúztam és csak az ssd maradt az oprendszerrel. Szoval két lehetőség van.

1: A táp jó meg minden csak a konverter amit a monitor kábelemhez használok az a rossz.

2: Azért volt kép mert lehúztam a HDD-t és így már kapott elég tápot a kari.

2014. aug. 5. 22:37

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!