Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pillanatnyi füstszag mitől lehet?

Botond01122 kérdése:

Pillanatnyi füstszag mitől lehet?

Figyelt kérdés

Reggel bekapcsoltam a gépem éreztem egy kis füstszagot azonnal áramtalanítottam megnéztem semmi furcsát nem láttam.

Tudni kell mikor volt a füstszag rendesen bebootolt a rendszer semmi baj nem volt de leállítottam azért.

Most megy megint semmi füstszag semmi de mi lehetett ez?!



2014. aug. 4. 10:15
 1/5 halalfalo ***** válasza:
Milyen tápod van? :D
2014. aug. 4. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Chieftec A80 450W
2014. aug. 4. 10:20
 3/5 A kérdező kommentje:
Na srácok légyszíves íratok valami hasznosat mert most turbóztam fel a gépet Radeon R7 260x et vettem bele Chieftec 450wos tápegységgel remélem nem a videókari a ludas nem akarok még újat venni bele de ezek az új cuccok már 1 hónapja benne vannak eddig semmi baj nem volt most is jól megy de mi lehetett ez?
2014. aug. 4. 12:44
 4/5 anonim ***** válasza:

Hány éves a gép? Valószínűleg vagy egy pillanatnyi áramszünet miatt lehetett, vagy a táp csinálhatta. Lehetséges hogy a CPU ventilátor volt.

De pontosan nem lehet megmondani mi csinálhatta...

2014. aug. 4. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
A gép 4 hónapos valószínű hogy áram szünet miatt de nem kapcsolt le az áram de itt pont ma történt ez a dolog és hogy szépen fogalmazzak kib@.szott nagy vihar volt.:D
2014. aug. 4. 22:33

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!