Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok ajánlani processzor...

Tudnátok ajánlani processzor hűtőt?

Figyelt kérdés

Üdv. Egy hűtési problémám van. Egy i5 3570k hűt a gyári hűtője, egy R9 270 es kártya van mellette és a processzor játék közben 70 fokra melegszik. (Kártya úgyszintén)

Ebbe a házba kellene nekem jó minőségű proci hűtő 10-20 000 Ft ig. (Lehet kicsit több is ha muszáj) www.ipon.hu/webshop/product/sharkoon_vaya_value_fekete/187128 Valamint hátra egy szívó venti. Tudtok ajánlani valamit? Csak mert végignézegettem a hűtőket, de sok helyen nincsenek leírva a méretei, vagy hibásan lettek megadva! Kellene még hűtőpaszta is, normális fajta.



2014. aug. 3. 16:02
 1/3 Gábor_79 ***** válasza:
A házba max. 155mm magas proc. hűtő fér. Hűtőnek ez [link] ThermalRight Macho 120 (ne keverd össze), mert ez 150mm magas, eltolt torony felépítésű. Hátsó ventinek [link] CM Jetflo 4 pin PWM-es. Hangos maximumon, de mocskos erős is -elvileg. Én is ezt használom és annak tűnik 95CFM. Vagy 3 pines szintén Cooler Master Sickeflow 70 CFM [link] Például.
2014. aug. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Gábor_79 ***** válasza:
Hővezető paszta: Arctic MX-2. [link]
2014. aug. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. A micro ATX miatt voltak gondok de végül is sikerült jó hűtőt választanom. Az MX 2 es paszta nem sokkal hűt jobban mint a gyári szerintem.
2014. aug. 12. 14:02

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!