Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Figyelembe kell venni ezt...

Figyelembe kell venni ezt videó kártyáknál?

Figyelt kérdés
Szeretnék venni egy videó kártyát, de a gépemben csak 400 W-os tápegység van. Valami olyat szeretnék, ami a mai játékokat is zökkenőmentesen futtatja, de ha találok egyet és felnézek a gyártó cég honlapjára azt írja mindegyiknél, hogy 500W-os tápegység szükséges. Ezt figyelembe kell venni? Esetleg 400W-os tápegység mellé is tudtok jobb videó kártyákat ajánlani?
2014. aug. 3. 15:21
 1/8 soccerway ***** válasza:
72%
nekem a gtx 750 ti-hez elég a 400w-os fsp, mivel 70w-nál többet nem eszik a kártya.
2014. aug. 3. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A 400W-os tápegység mellé GIGABYTE GV-N75TOC-2GI GTX750Ti 2GB GDDR5 OC 35.211 Ft-ért.


[link]

2014. aug. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! :)


Első válaszoló pont most találtam rá erre én is: GTX750-PHOC-1GD5. A "Ti" változat mennyiben különbözik a másiktól? Sajnos nem vagyok túl profi ebben...

2014. aug. 3. 15:35
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos nekem Codegen tápom van ami mint olvasom eléggé rossz választás volt. Személyes tapasztalataim alapján pedig jónak tűnt, 3-4 évig bírta meghibásodás nélkül, persze sosem volt "erőmű" gépem. Ezt is tervezem leváltani a fentebb említett fsp-re, de csak a későbbiekben. Reménykedem, hogy ezzel a videó kártyával bírni fogja 1-2 hétig. Utána ezt is váltom.
2014. aug. 3. 15:40
 5/8 anonim ***** válasza:
Jobban jarnal ha eloszor tapot cserelnel! Mennyit szannal egy uj vgara?
2014. aug. 3. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
30.000 környékén. Tápot meg 2 hét múlva vennék. Arra max 14-15.000 szánnék. (Így jönne össze a rá szánt keret...)
2014. aug. 3. 17:03
 7/8 A kérdező kommentje:
Igazság szerint, már egy jó ideje tervezem a gépem felújítását, így már nagyon várnám végre a videó kártya cserét, ami most van nem képes szinte semmire :/ De ha nem bírja a táp, akkor nem kockáztatnék.
2014. aug. 3. 17:07
 8/8 anonim ***** válasza:
En az uj vga bem kotnem ra egy codegen tapra de a te dontesed
2014. aug. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!