Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Szerintetek ez milyen konfig?

Szerintetek ez milyen konfig?

Figyelt kérdés

Asrock Z97 Pro3 alaplap

Intel Core i5-4670K processzor

Kingston 2x4GB DDR3 1866MHz HyperX Fury Black

Asus DRW-24F1ST fekete DVD író

ModeCom Logic A32


Vga majd később megy bele az meg egy Asus R9 270X DC2T


ÉS szerintetek mekkora táp kéne hozzá ? JAh ha valamin változtatnátok írjátok le . 110e körül legyen max kicsivel több (vga nincs benne az árban)


2014. aug. 2. 17:28
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Én kérek elnézést hogy dobozt írtam de akkor is ez amit linkeltem utoljára ilyenem volt amíg gépem volt és egyáltalán nem volt vele gond , semmi !!ha +10e-ret akarok kiadni akkor nem házra fogom ha ilyen jó áron van ilyen jó !! És az R9 270X tuti belefér !! És miért írtad hogy inkább intel core i5 4460 ? a másik sokkal erősebb szerintem !
2014. aug. 2. 18:09
 12/16 anonim ***** válasza:

Ezek a házak mind hulladékok, de győzködd magad, hogy jó házak ezek... egyáltalán nem azok. Nem véletlen ennyibe kerülnek, ezek a legolcsóbb alsó kategóriás házak..

Egy jó ház ott kezdődik, hogy wiring space van benne, jó szellőzés, jó bővíthetőség, és alsótápos és belefér normális méretű cpu hűtő..

Egy ilyen konfigot egy ilyen ipari hulladékba belerakni, istenem...


A cpu-t meg azért mondtuk, hogy több maradjon a vga-ra.

2014. aug. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Azert ajanlottak a 4460 hogy tobb maradjon vga-ra! A processzort ha tuningolni akarod akkor oda kell +1 cpu huto
2014. aug. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
De a vga később megy bele már írtam ... és leszarom ha hulladék ilyenem volt és nem volt vele baj ,szóval mondhatod a lenéző látáspontod akkor sem érdekel !!
2014. aug. 2. 19:05
 15/16 anonim válasza:

Azt azért elárulhatnád, hogy minek teszel fel egy kérdést, ha utána csak fikázod a másik segítségnek szánt (egyébként jogos) véleményét...


Hidd el, nem véletlenül nem két összefordított tejeskartonba pakolják az emberek a százezres konfigokat. De te úgyis jobban tudod, csak akkor meg minek kérdezel?

2014. aug. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 Stark2000 ***** válasza:
[link] - ez olcsó, és jó. 4460 nem erősebb, csak olcsóbb, így több marad a többi alkatrészre.
2014. aug. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!