Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Dell Inspiron N5010 laptop...

Dell Inspiron N5010 laptop töltő pukkanás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kb. egy hónapja nem használom a gépem, mert a töltő csatlakozó a gép hátuljából kiszaadt pár darab és úgy használtam. Akárhányszor eg ykicsit megmozdítottam a töltőt már nem töltött tovább, elaludt a kis fény is a töltö végén. Ezután ki be húzogattam a töltőt mert ahogy bedugtam a gépbe, megszűnt működni, majd egyszer mikor bedugtam volna pukkant egyet és már nem is világított tovább és valami írtó erős égett büdös szag jött a töltőből. A gépet azóta nem használom tegnap rendeltem hozzá alkatrészt, az működik. Töltőt viszont nem tudom kellene vennem hozzá vagy menthető még házilag valahogy? Jó lenne megspórolni 12 ezer ft-ot. vagy esetleg utángyártott töltőt megéri venni? nem csökken a gép teljesítménye tőle vagy valami hasonló? köszönöm a válaszokat.

#notebook #töltő #Dell #laptop #notebook töltő
2014. júl. 29. 23:51
 1/1 anonim ***** válasza:

"pukkant egyet és már nem is világított tovább és valami írtó erős égett büdös szag jött a töltőből."


Eléggé egyértelmű hogy cserés.

2014. júl. 30. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!