Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Feltelepítettem a Linuxot de...

Feltelepítettem a Linuxot de nem tudok belépni. A felhasználó nevet be tudom írni, a kódot már nem, nem reagál a betűkre számokra. Mit kell vele csinálni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 29. 14:29
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem nevet, csak sortörés volt:)
2014. júl. 29. 14:31
 2/9 anonim ***** válasza:
Írd be mégis, és láss csodát...
2014. júl. 29. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Mert a linux nem ír semmi csillagot vagy karaktert?
2014. júl. 29. 14:53
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat,ez a linux egy egyszerű felhasználó számára úgy szar ahogy van!
2014. júl. 29. 17:09
 5/9 anonim ***** válasza:
Melyik disztró az ezer fölöttiből?
2014. júl. 29. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
7.3 Az első gépemhez kaptam,akkor feltelepítettem, és le is szedtem,most elővettem hogy hátha anno én voltam hülye hozzá.És olvasgatom a könyvét,de rájöttem ez nem nekem való.Vagy van valami emberi változata is ennek?
2014. júl. 29. 20:25
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha nem túl régi a géped, akkor próbálj ki egy Ubuntut, ha régebbi, akkor Linux Mint XFCE. Ha az ubuntu felülete nem tetszik, akkor Linux Mint vagy Linux Mint KDE közt érdemes választani ízlés szerint. A kipróbálgatáson nem érdemes spórolni, kábé ezek a disztrók azok, amiket szinte kötelező "átválogatni". Oka: ezeknek nagy a felhasználóbázisa, és a segítőkészség eléggé alap. Magyarul néhány jól irányzott google keresés nagy valószínűséggel bármilyen felmerülő gondon át tud segíteni (mások is ott kezdték, ahol te). Kedvcsinálónak úgy általában:


[link]

Minden kocka alatt ott a kifejtés, rengeteg, igen jó érv pro és kontra.

2014. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem a Linux szar, hanem a felhasználó túl egyszerű...
2014. júl. 30. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
7 es,köszönöm a választ, 8 as, én már csak ilyen vagyok :)
2014. júl. 30. 14:18

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!