Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamernek mekkora monitor?

Gamernek mekkora monitor?

Figyelt kérdés

22col, IPS, HDMI, 1980x1080felbontás, ELÉG?

Köszi a válaszokat!


Ezt néztem: [link]



#IPS monitor #Gamernek mekkora monitor? #Mekkora monitor?
2014. júl. 29. 08:01
 1/6 anonim ***** válasza:
43%
MIn 23 col
2014. júl. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
Elég, csak fel ne gyújtsa a házat!
2014. júl. 29. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
81%

A full hd felbontas 23-24"-on optimalis.

21,5 az micsi hozza

2014. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Gamernek mekkora

monitor?

Válasz: MINNÉL NAGYOBB!!

2014. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A 22 col már elég jó, a 24 meg bőven elég.
2014. júl. 29. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ha TN panelest veszel akkor 1-2ms válasz idő az elfogadott, 2016-ban TN paneles monitort lehet kapni 500000 Ft alatt, 23'-ban, ami teljesen jó, 27'-nál nagyobb játszani nem kell, főleg ha közel van hozzád a monitor,de ha távol van akkor sem fontos ennél nagyobb méretű monitort játékra venni, TN panel esetén meg annyit hogy ezek a monitorok monthatni csak játszani jók, mivel a Panel típusa miatt, a betekintési szöge és a színhűsége gyenge egy IPS monitorhoz képest, a mai IPS monitorok már alkalmasak teljesen játszani, nekem egy 61500 Ft áron megvásárolt PB238Q-van, ami kivállóan alkalmas játékra, IPS Paneles monitor esetében az 5-6 ms válaszidő van olyan jó mint a TN Paneles monitor esetében az 1-2 ms válaszidő, legalábbis az én monitorom esetében ez így van, mivel CS GO-ban játék alatt a válaszidő nem megy fel 1ms fölé csak ritkán, de akkor is 2ms alatt marad, a körök kezdeténél fel ugrik 2ms fölé, de aztán amint elkezdődik a kör az van amit leírtam, a másik az IPS színhelyes képet ad, és nagy a betekintési szöge, ezért alkalmas játékra, film nézésre, igazából bármire.
2016. szept. 18. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!