Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik laptopot vegyem?

Melyik laptopot vegyem?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

internetezésra(általába videókat nézek rajta) lenne és játékra lenne, főleg wow és battlefield 4 de nem kell hogy elmenjen highon mediumon elég ha lowon elmegy élvezhetően, melyik lenne jobb nekem? ha jó arra a célra a hp akkor azt venném mert pénzfeleslegem nagyon nics :) szerintetek?



2014. júl. 28. 14:57
 1/7 TigerDemoN ***** válasza:
Mennyid lenne egy laptopra?
2014. júl. 28. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
ha nem szeretnék többet akkor olyan 150-160 ha igen akkor 170
2014. júl. 28. 15:04
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Meggondolnám a helyedben, hogy akarok-e gamer laptopot. Akármit írnak oda, sosem lesz ugyan olyan teljesítményű mint az asztali társuk, még ha ugyan az az alkatrész sem.


Az öcsém régebben az általad linkelt HP elődjét vette. Körberöhögtem, annyira gyenge (valamint gagyi). Szerintem ez sem megbízható, lesznek vele minőségi problémák.

2014. júl. 28. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

137ezerért: [link]

177ezerért: [link]


Kb. ez a két gép, amit 150ezer körül meg szabad venni és elmennek rajta a játékok, úgy-ahogy. Radium meg felejtős, sok rosszat hallani a garanciájukról.

2014. júl. 29. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
a legjobb árak viszont ott vannak és az most hogy 2,3 év helyett 1/2,1 év a garancia az engem nem nagyon érdekel mert bárhol veszed aksi egy idő után tönkre fog menni
2014. júl. 29. 14:01
 6/7 anonim ***** válasza:
Konzumer gépet nem szabad venni 1 év garanciával, mert pont 1 év után fog meghalni benne az alaplap vagy a zsanér, ami garancia nélkül nem javítható gazdaságosan és dobhatod ki a gépet. Persze mindenki úgy szórja ki a pénzét az ablakon, ahogy akarja...
2014. júl. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolkodj el rajta, miért adják olcsóbban a gépeket. Nem azért, mert a többiek extraprofitot akarnak beszedni és nem is azért, mert ők Robin Hood és a szegény vásárló érdekeit nézik :) Egy új akksi 10.000 Ft, egy új kijelző beépítéssel együtt 50.000.
2014. júl. 29. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!