Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Laptop + több monitor?

Laptop + több monitor?

Figyelt kérdés

a laptopomon van egy vga és egy HDMI


Laptop Lenovo IdeaPad G500 cu procesor IntelŸ CoreTM i7-3632QM 2.20GHz, Ivy Bridge, 8GB, 1TB, AMD Radeon HD 8570M 2GB, FreeDOS, Black


van egy porciba integrált intel video kártya is eddig nem volt szekusegem a másikra


szeretnek ket 21.5" -es monitor ra kötni


1) opció 1 VGA , 1 HDMI (+atalakito HDMI -> VGA)

2) opció 1 VGA + Y -> 2xVGA

[link]


3) opció 1 HMI + Y + 2xHMI + (2x atalakitok HDMI -> VGA)


[link]


a) 2 és 3 as kombinálásával lehet-e 4 monitort kapcsolni rá ?


b) 2 vagy 3 as újra élosztásával lehet több monitort működtetni ?


mgj: az Y elosztok VGA változatban láttam saját szememmel hogy működtet két külön képet mutató monitort (youtobon pedig a laptop monitorja is működött külön)


c) a HDMI job képet mutat e ha szét osztom mint a VGA szét osztva ? vagy ha a monitoroknak VGA bemenetije van akkor mindegy ?


monitor : [link]



2014. júl. 27. 21:32
 1/4 A kérdező kommentje:
az elosztásos módszer azért tetszik jobban mert kevesebb tyúkbelet szeretnek ami kilóg a gépből :)
2014. júl. 27. 21:34
 2/4 anonim ***** válasza:
Én ezt inkább nem osztogatnám többfelé, jó tudom vannak ilyen elosztók, de direkt ez miatt van kétféle csati rajta, hogy vagy két monitort tudj rákötni vagy tudj választani hogy vagy ezzel vagy azzal, egyszerűen bekötném az egyik eszközt a hdmi portba a másikat meg a vga portba, majd sorbaállítanám a monitorokat...
2014. júl. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok


esetleg akkor használnék elosztót, ha egyforma lenne a két eszköz amit rákötnék valamint ezzel sem lenne kevesebb a kábel, csak annyi hogy kijön egy helyről egy majd abba megy kettő...

2014. júl. 30. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

a kijovo kabelekre ertettem jobb lenne ha kevesebb lenne


egyebkent a kesobbiekben gondoltam arra, hogy szeretnek egy harmadikat is (* a harmadikat inkabb tvnek hasznalnam monitor/tv combinacio de neha hasznalnam monitornak is ha szukseg van ra ....)

2014. aug. 5. 13:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!