Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Fx 8350re vízhűtést tervezek...

Bialkó.Dénes kérdése:

Fx 8350re vízhűtést tervezek ez jólenne? Szeretném ha halk lenne a gépem és nemlenne magas hőfokos a procim https://www.pcx.hu/termek/corsair-cwch60-univerzalis-vizhtes -92247

Figyelt kérdés

és ebbe a házba tervezem a config-ot

[link]

a gépház ugyebár oldalt 1 kicsit vastagított kérdés az hogy most 1 szolid gépházam van ez a gépház is befog férni az asztalom oldalába ahol a számítógép helye van ? nagyon remélem hogy befog férni

+ ezt az alaplapot néztem ki az fx 8350 alá ez jólenne? [link]


2014. júl. 26. 02:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Inkább I5 4440, alap hűtéssel, H97 lappal.
2014. júl. 26. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Moreno ***** válasza:
1-es. Miért nem a kérdésre válaszolsz? Volt szó olyanról,hogy milyen processzort vegyek? Szöveg értelmezés!Fx 8350re vízhűtést tervezek ez jólenne? Ez volt a kérdés.
2014. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
hát igen na ezt úgynemszeretem amikor valaki nemis hozzátartozik a kérdéshez csak benéz hozzám és beírja hogy i5 i5 i5 és már megyis tovább 1 árva szósemvolt intelröl a fent írtakra szeretnék választ kapni mert szeretném rendelni !
2014. júl. 26. 08:35
 4/13 anonim ***** válasza:

Sose volt vízhűtésem, nem tudok hozzászólni.

De tényleg nem értem én se mi ez az 15 mánia :D

Nekem amd apu-m van, és nagyon meg vagyok elégedve a teljesítményével, és az árával is. A gyári hűtőn kívül minden tökéletes. Persze a víz miatt nálad ez se lesz gond. Én is veszek majd valami hűtőt.

2014. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Arra lennék legjobban kíváncsi hogy igaz hogy 20k ez a víz hűtés de jólenne a procira? Halk procit szeretnék és nemakarom hogy olyan legyen mint 1 radiátor a játékok közbe igaz a mostani cpunon amd a10 5800k-n gyári hűtés van de az fx-nem megakarom adni a módját már és erre a vízhűtésre gondoltam
2014. júl. 26. 14:09
 6/13 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Enyém is 5800 k.
2014. júl. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

A házba belemegy az alaplap, és meg is felel a processzorodnak. Bár én inkább Asus M5A97-szériából választanék valamit, tuning körökben ezt ajánlották én is ezt vettem.


Ami kérdéses: tényleg akarsz egy 40k-s procira 21k-s hűtést? Amit ugyan úgy ventilátor hűt ami a zajt adja léghűtés esetében is. Vizezésnél ha valamit nem jól raksz össze (ereszt)/gyárilag hibás (kommentekben írják), akkor a folyadék a gépedre megy (tápod alul van). Persze a folyadék a profibb rendszerekben nem vezet, csak hőt, nem tudom itt így van-e, de akkor is kellemetlen a folyás.


Ha hűsen és halkan tartanád a géped én inkább 212 EVO-t ajánlanék. Leghalkabb CoolerMaster ventivel adják, hatékony, univerzális és relatíve könnyen szerelhető továbbá feleennyibe kerül és biztonságosabb.


Ha nem vagy a vízhűtés szakavatott híve én nem ajánlanám.

2014. júl. 26. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Jah igen, a case-el kapcsolatos kérdésedre: Mérd le, az a legegyszerűbb. De ugye ez pont ott van szélesítve ahol nem kéne, egyerű design cucc. Nem tudom mekkora költségvetéssel dolgozol, de én vennék egy olcsóbb Sharkoon atx házat. Megvagyok vele elégedve és pont processzor magasságban szélesítették ki, ahol szükség lehet rá. És az első venti is piros LED-es 120-as.


Rendelsz Ebayről 2db 30cm-es ledcsíkot 600 forintért és jobban fog kinézni mint ez a ház, és a maradék pénzből is azt raksz bele amit szeretnél, ha szükség van rá.

2014. júl. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Akkor ne vegyél I5-öt, te fogod megszívni ezzel a procival, nem jó ár/érték arányban, vízhűtést nem éri meg rá tenni.
2014. júl. 26. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amúgy igen. Ha még nem vetted meg a procid ne is vedd. Játékokhoz esetlenül gyenge.
2014. júl. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!