Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Rezeg a videókártyám, és...

Rezeg a videókártyám, és irritáló a hangja! Ha megfogom erősen 2 ujjmmal akkor nem rezeg, viszont a vibrálását érzem. Hogy tudnám rögzíteni? És azt a felét érzem, amelyik a gép eleje felé van, vagyis nem ott ahol a kimeneti csatlakozó van rajta.

Figyelt kérdés

2014. júl. 25. 10:02
 1/3 anonim ***** válasza:
a ventilatorja a videkartyanak milyen allapotban van? ha kezdi megadni magat akkor valoszinu hogy az miatt rezegteti a vga-t, vagy esetleg masik venti a gephazban, nekem a vga-m igen oreg mar, es az egesz gephazat rezegteti, hany csavarral lehet oda fogatni a vga-dat? bevan csavarozva rendesen? valamint a pci-e foglalat vegenel van egy kis pocok amit meg lehet kattintani, az is tart valamit a vga-n
2014. júl. 25. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én is a ventillátort nézném meg első körben. Ha lassan kézzel tekered, akkor nem "üt" valamerre?

G.

2014. júl. 25. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Hát, már jópár éves (3-4), de olajozva évente 1x mindig volt.

Most megnézem úgy a ventiket, ahogy nem szabadna...

Leállítottam a videókártya ventillátorát, és a rezgés megmaradt, csak picit gyengébb lett, ez után beindítottam újra a ventit.

Ez után a proci ventillátorát állítottam le, és a rezgés továbbra is megmaradt.

Viszont ha megfogta ma processzor ventillátorának a keretét, a rezgés megszünt, és azóta se rezeg, hogy honnyázultam a proci ventillátorának a keretéhez.

Mostmár a 2 dologra gondolok.

- Táp rezgett (pár hónapja bekellett olajoznom, mert kb percenkénti 50-60-as fordulatnál berezonált és nem gyorsult, de olajozás után jó volt.

- Procinak a ventillátorának felfogatása laza kicsit.

Táp is okozhatja nem?

Mert ahogy észrevettem, az egész gépben minden rezgett, csak ha valamit megfogtam akkor elnyeltem a rezgést...

2014. júl. 25. 10:38

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!