Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Minden bekapcsolaskor kek...

Minden bekapcsolaskor kek halalozik a gepem, winchester miatt lehet?

Figyelt kérdés

Kiprobaltam masik alaplappal es memoriaval , probaltam ujra telepiteni de egybol kek halalozik mikor ki adja a win7 betolteset..

A winyo garija 1hete jart le.. Lehet hogy az adta be a kulcsot? Esetleg proci okozhat ilyet , az a legregebbi alkatresz a gepben


2014. júl. 24. 10:33
 1/8 Peti1987 ***** válasza:

Szia, ha tudod próbáld ki a merevlemezt egy másik gépben. Ha több memóriát használsz egyesével vedd ki és rándítgasd a gépet.

Esetleg egy windows lemezzel futtass le egy hibajavítást hátha az indítófájlok sérültek. Melyik ponton adja a kék halált? ha megnyomod indítás után az f8 at akkor van egy olyan opció ,hogy kék halálnál ne induljon újra a gép! ekkor látsz ott majd egy hibakódot . Azt másold ki és keress rá a neten abból megtudod mi okozza a hibát ;)

2014. júl. 24. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Peti1987 ***** válasza:
XD most olvasom ,hogy az indítgasdt kijavította a gép :D nem rándítgasd akart lenni! Szóval indítsd .
2014. júl. 24. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Egy ork ***** válasza:
Csökkentett módban elindul?
2014. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A csokkentett mod lehetoseget nem ajanlja fel , a windows inditasakor mikor tolti be onnan akar valtani az udvozoljuk kepernyore es akkor dobja ki a kek halalt
2014. júl. 24. 12:48
 5/8 A kérdező kommentje:
Unmounttable boot volume ezt irja ki ha f8-as dolgot megcsinalom illetve a sor aljan rojadt hosszu betu es szam kombinaciokat
2014. júl. 24. 13:06
 6/8 Peti1987 ***** válasza:
windows 7 nél akkor nyomsz megint f8 at és hibakeresési módot futtass
2014. júl. 24. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Most sem joo , csokkentett modban sem es vissza allitani sem tudom
2014. júl. 24. 16:11
 8/8 A kérdező kommentje:
vettem egy új winchester-t megoldotta a problémámat , azt hozzá tenném hogy az előzőre 3 éve garancia volt ami 7 napja járt le...és be is adta a kulcsot
2014. júl. 24. 23:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!