Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Pioneer dvd 111L firmvale...

Pioneer dvd 111L firmvale frisitése 111L re hogyan?

Figyelt kérdés

tehát véletlen akadtam rá h azzal az iróval lehet érdekeségeket müvelni,csak frisiteni kell 111L re a diriverét namár most találtam is hozzá itt:

[link]

le is szedtem majd katt és elindul kijön a fekete eblak és irja ki nekem hiba üzenettel h

available target is not found

és nemtudom h hogyan tovább :(



2014. júl. 24. 09:58
 1/9 A kérdező kommentje:
hoop pioneer 111D-t kellene 111L re
2014. júl. 24. 09:59
 2/9 P.O.C. ***** válasza:

Elérhető cél tan található. Biztos hogy csak így simán frissíthető? Nem ellenőrzi a flash -elő progi, hogy megfelelő a típus-e?


És mit nyersz ezzel?

2014. júl. 24. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
hát ezt régi még 2006os magyar topikban olvastam h ezt meglehet csinálni és akkor tudni fogja a lightscribe opciót tehát glavirozni tud és mivel ez a pioneer a régi hazsnálaton kivüli gépemben van gondoltam szorako9zás céljábol kisérletezek vele,hátha sikerül,a magyar topikban seholse találtam problémát aki probálta annak simán felmet de nekem nem akar erre kéne segitség
2014. júl. 24. 10:21
 4/9 grubesa ***** válasza:

Innen töltsd le a megfelelő típus szerint, és mehet:


www.firmwarehq.com/Pioneer/drives.html

2014. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 grubesa ***** válasza:
Közbe ne legyen vírusírtó és egyéb nagyobb progi + benne ne legyen lemez. Ha végez (20-30 sec) valószínűleg újraindítás kell.
2014. júl. 24. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

helyesen: firmware, gravírozás. Érdekes, hogy pöszén írsz. :)

A funkcióhoz amit szeretnél elérni speciális Lightscribe lemez is kell. Akármilyen lemezre nem csinál az író grafikát.



[link]


[link]

2014. júl. 24. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ugyan az a hibauzenet az általad ajánlot drivernél is,méga netröl is lekapcsolodtam,bezártam mindent és továbrase megy...
2014. júl. 24. 11:18
 8/9 P.O.C. ***** válasza:

Milyen Windows van a gépeden és hány bites?

Lehet nem is kompatibilis a flash -elő programmal.

2014. júl. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
32 bittes xp
2014. júl. 25. 09:47

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!