Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » PS1/PSX játékok CD-re írása?

PS1/PSX játékok CD-re írása?

Figyelt kérdés

Egy kis segítséget szeretnék kérni abban hogy tapasztalatok alapján hogy kell rendesen kiírni PS1/PSX játékot .iso formátumból CD-re.


Egyik ismerősöm megdob engem egy csippelt PS1-el, és szeretnék kiírni rá egy játékot amit .iso-ban töltöttem le, de félek mert csak 1 írható CD áll most rendelkezésemre, és nem tudok többet beszerezni egyhamar, és ezért kérnék némi segítséget pontosan milyen programmal érdemes ezt csinálni, milyen beállításokkal, milyen sebességgel hogy biztosan sikerüljön.


Azért kérdezem meg inkább és nem csak próba szerencsére nekilátok mert elég rossz tapasztalataim vannak a CD írással. Múltkor beépített Windows 7-es képíró programmal írtam Windows XP-t CD-re és mind 2 próbálkozásnál olyan 70%-nál leállt az egész és valami hibát dobott ki.. DVD-knél nem csinálta ezt még soha..


Előre is köszönöm a segítséget!



2014. júl. 24. 02:54
 1/1 anonim ***** válasza:

Szeretem, hogy midig felteszik ezt a kérdést XD pedig már vagy kb 10 biztos van fent...


Program tök m1 bármi ami képes lemezt írni pl nero

sebesség legkisebb amit csak enged 1x/4x

2014. júl. 24. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!