Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mit nézzek, ha laptopot...

Mit nézzek, ha laptopot veszek? A RAM-ot vagy a CPU-t?

Figyelt kérdés

2014. júl. 23. 16:15
 1/5 anonim ***** válasza:

mindent ami benne van :)

cpu ram videokártya merevlemez aksi ....stb

2014. júl. 23. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
És laptopot csak akkor vegyél, ha muszáj és nem jó egy asztali gép.
2014. júl. 23. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#2 hát ez jó... xD a többség azért szokott venni, mert vagy nincs elég helye (nem akar neki külön asztalt, nem fér el a lakásban), vagy mert hurcolja ide-oda. Tehát valószínűleg nekik semmiféleképpen nem jó az asztali. Persze egy kis % lehet van, aki nincs képben semennyire semmivel...


Hát figy, én szelektálni szoktam a gépeket mindig. Először is, mekkora képernyő kell? 11,12,13"? Egy normális, kényelmes laptop méret 14-15,6"ig van.

Aztán, milyen felbontású kell? Elég az alap 1366x768as, vagy többre vágysz? Vkinek FHD az igénye. Csak arra akarok kitérni, h nagyon sok minden befolyásolja azt, h ki milyen laptopot vesz.

Fontos, h ultrabookot akarsz, vagy rendes, 2 kilós notebookot-e.

Nekem fontos az is, h milyen márkájú a gép pl. én a Toshibát, Packard Bellt nagy ívben kerülöm.

Aztán jöhet a proci, h milyen igényeid vannak, mit akarsz vele csinálni. Videókártya, Ram (min. 4 giga). Aztán h kell e optikai meghajtó, HDMI, VGA csati. Ezt mind a vevőnek kell tudnia

2014. júl. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgy értem, melyik a fontosabb, hogy jobb legyen?
2014. júl. 23. 20:36
 5/5 anonim ***** válasza:
Elsősorban a minőséget, mert hiába tesznek bele egy gépbe i7-es procit, ha a hűtés szar és állandóan vissza kell venni a sebességből (lásd olcsó műanyag gépek 200k Ft alatt).
2014. júl. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!