Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik házat választanátok?...

Melyik házat választanátok? COOLERMASTER NSE-500-KKN2 N500 vagy AEROCOOL Vx-9 Advance?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

Más házat is ajánlhattok.

Fontos, hogy férjen el benne egy ASUS GTX660 videókártya (az ASUS oldalán azt írják, hogy 26 cm hosszú a videókártya).



2014. júl. 22. 13:32
 1/5 j0c1 ***** válasza:

Ha csak annyi a lényeg, hogy a kártya elférjen, ahhoz bőven elég egy olcsóbb is, nekem pl ez van:


[link]


A fentiek közül nekem egyébként az aerocool lenne szimpatikusabb, de hát végső soron neked kell meghozni a döntést.

2014. júl. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Az is fontos lenne, hogy jó hűtése legyen.
2014. júl. 22. 13:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Első, igen arra végül is jó, hogy belerakjuk a gépet, de azért akkor is. 2014-et írunk, egy normális gépnek illik egy jó házat venni, ami minimum alsótápos.

Én egyébként az N500-at választom, elforgatott HDD keret, lényegében bármilyen hosszú vga belefér, vízhűtést is tudsz bele pakolni, egész magas processzorhűtőt is bele tudsz rakni.

Az Aerocool-nál már az oldal is elég szétszórt stb stb.


Számomra egyértelműen az N500 a győztes

2014. júl. 22. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Arra is kíváncsi lennék, hogy a Coolermasternek mennyire jó gyárilag a hűtése, mert külön hűtőkre már nem igazán van pénzem (hacsak nem tudtok jó hűtőt néhány ezerért).
2014. júl. 22. 14:19
 5/5 j0c1 ***** válasza:
Hármas, ha a vga hosszúságon kívül egyéb igényt is látok, akkor nem az én szerény választásommal hozakodtam volna elő. :)
2014. júl. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!