Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopon mennének el a...

XCitroMx kérdése:

Milyen laptopon mennének el a mostani játékok?

Figyelt kérdés
Egy új laptopot szeretnék venni max 200.000 Ft értékben, és sokáig nem tudom az asztali gépemet használni ezért lenne fontos egy jó laptop, amint tudnék a kedvenc játékommal assassin's creed összes részével játszani! Jó lenne ha a unity is elfutna rajta! ha tudtok ilyen gépet megköszönném :D

2014. júl. 21. 14:34
 1/4 anonim ***** válasza:
2014. júl. 21. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
41%
Sony Vaio
2014. júl. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszi szépen az eddigi ajánlásokat :) ha tudna még valaki valamit szívesen megnézném :)
2014. júl. 21. 14:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos ez meg nem az az osszeg, amivel 100%-ra mehetsz. Amit az elso linkelt valoszinu szinte minden el fog menni, de gyenge a proci elegge, tobb jatek lesz, ami csak mediumon, minimumon fog menni. Ha ki tudod potolni 230 korul lattam nemreg egy Asust i5 4200H procival es Gtx850 videoval, az mar inkabb elboldogul az uj jatekokkal is legalabb mediumon(bar kivetel szerintem meg ott is van).
2014. júl. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!