Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért csinálja ezt az asztali...

Miért csinálja ezt az asztali gépem?

Figyelt kérdés

pár napja csak úgy spontán fogja magát és kikapcsol, mint ha elment volna az áram, de vissza lehet kapcsolni, egy időben ( kb egy éve ) volt hogy párszor eljátszotta hogy bekapcsolt, de nem adott képet a videókártya, aztán mikor sikerült rendesen bekapcsolni, átkapcsoltam az alaplapi integráltra, de ott is megcsinálta ugyan ezt, de semmi windows bejelentkezési hang meg ilyenek nem volt, hiába hagytam sokáig menni bekapcsolás után aztán mikor be tudtam ismét kapcsolni integrált vgaról akkor betettem vissza a rendes videókártyát, de ezek közt hogy nem adott képet se hangot majd újból, ezek közt eltelt jó pár nap ( néha hetek ) és úgy hogy áramtalanítva volt... aztán mikor ujból be lehetett rendesen kapcsolni rájött megint egyfajta hülyeség: mégpedig hogy nem tudom azóta használni csak Win8-al mert Win7-en bejelentkezés után egyből kifagy azóta nem megy csak Win8-al vagy KUbuntuval... Win8-nál viszont miért csinálja azt hogy ha kikapcsolom és megnyomok egy gombot a billentyűzeten ( PS2 ) akkor bekapcsol ha addig nyomom a bekapcsológombot még le nem áll vagy ha leállítás után áramtalanítom, majd újból áram alá helyezem akkor meg csak rendesen a bekapcsológombbal lehet bekapcsolni aztán most hogy le-le állogat csak úgy spontán, azóta szintén nem lehet bekapcsolni csak rendesen a bekapcsológombbal...



Konfig ( 4 éves ):


VGA: Ati Radeon HD 4650 1 GB GDDR2


CPU: AMD Athlon II X2 250 3Ghz


TÁP: valami no name 450W


Alaplap: Asrock N68S


HDD: Samsung HD501HJ


RAM: 3GB DDR2


Szerintetek mi lehet a baja? vagy meddig tudom még szerintetek használni?



2014. júl. 21. 11:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Addig tudod használni, amíg teljesen ki nem nyírja az alkatrészeket a noname táp..
2014. júl. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor ezt a tápegység okozza? és azt is hogy be lehetett kapcsolni egy billentyű lenyomásával?
2014. júl. 21. 12:03
 3/4 Emberek ***** válasza:
Igen. Ez elég gyanús, hogy a tápegység miatt
2014. júl. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindenképpen próbáld ki egy másik táppal is a gépet.
2014. júl. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!