Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik kártya a megbízhatóbb...

Melyik kártya a megbízhatóbb és a jobb a kettő közül?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


És vajon a Sapphire miért ennyivel olcsóbb mint az Asus? Szinte ugyan azt tudja mind a két kártya csak annyi hogy az Asus 1070 mhz a Sapphire meg csak 850mhz.Ez számítana ennyire? Meg merjem venni a Sapphire-t? Amúgy jelenleg is egy Sapphire kártyám van már 3 éve és hibátlanul megy.Szóval nem csalódtam benne.Ti melyiket vennétek a kettő közül és miért?


2014. júl. 21. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

A nike vagy az adidas miért kerül többe, mint bármelyik kínai ruhadarab??? :-) ...pedig ugyanazt tudja! :-)


Nos én régen imádtam az ATI kártyákat, de ma már nem vennék, egy kicsit csalódtam bennük, sok érdekes dolgot csinálnak... (tudnám sorolni) ...bár én elsősorban programozásra használom a gépet, de talán éppen ezért sokkal-sokkal többmindent kipróbálok a gépen mint más, és én pl csak és kizárólag nVidia kártyát vennék...

2014. júl. 21. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
48%
én inkább egy S3 Trio 3d/2x-re ruháznék be a helyedben.
2014. júl. 21. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A Sapphire-nál a 62-63ezres árak sima 280-ra vonatkoznak, az Asusnál meg a legolcsóbb is 280X, ezt vedd figyelembe. Kicsit bugos ez az oldal..

Egyébként Asus 3 év gari, Sapphire 2 év gari, ez is indokol némi különbséget.

2014. júl. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 halalfalo ***** válasza:
100%

A Sapphire az egy R9 280-as

Az ASUS pedig R9 280X


Azért drágább az ASUS, mert az X-es, és erősebb.

2014. júl. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!