Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Tudnátok egy konfigurációt...

Tudnátok egy konfigurációt ajánlani?

Figyelt kérdés

Intelesre gondoltam, csak maga a gép kellene, a monitort meg az ilyesmiket majd külön szerzem be. A keretem rá: max. 150 ezer forint.

Az se baj ha később tudnám bővíteni. Előre is köszönöm!



2014. júl. 20. 23:00
 1/4 anonim ***** válasza:

intel Pentium G3420 processzor

ASUS H97M-E alaplap

Crucial 4GB DDR3 1333MHz CT51264BA1339 memória

Western Digital 1TB 64MB WD10EZEX merevlemez

Asus R9 280 3GB DDR5 R9280-DC2T-3GD5 videokártya

Thermaltake VO100A1W2N Commander MS-III fekete számítógép ház

fSP Raider 550W tápegység


össz : 147,366 Ft


és majd veszel még 4 gb ramot + egy i5-öt de nem akarnék ezekért elvenni a vga-ból / a tápból ha később tudod fejleszteni ! talán annyit lehetne hogy msi h97-es lappal és akkor beleférne 2x4 gb ram már most is ...

2014. júl. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Pontosan mire kell?

MErt ha pl nem játszol, akkor fölösleges az ilyen erős vga.

Írd le, hogy mire használod a gépet.

Az jó, amit felettem írtak, de azt tudnod kell, hogy keményen procilimited lesz, szóval azt fejlesztened kellene minél hamarabb, illetve kell neki majd a +4gb ram

2014. júl. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Természetesen játékra, officera, weblapíráshoz, film nézéshez és egyéb hasonló tevékenységekre kellene a gép! A játékoknál szeretném ha full hd-ban mennének és a lehető legmagasabb szintű grafikán(a gép teljesítményéhez mérve)!
2014. júl. 22. 21:21
 4/4 anonim ***** válasza:
hát akkor ott a pentium el fog vérezni, szóval ha hamarosan tudsz venni i5-öt +4gb ramot, akkor én azt mondom, hogy vedd meg az első által írt konfigot.
2014. júl. 22. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!