Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Gamer PC? Ennyiből?

Gamer PC? Ennyiből?

Figyelt kérdés

160-170 ezer ft-m van rá.

Kell egy monitor is.

Írnátok konfigokat?Jó tanácsok?


2014. júl. 19. 20:06
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%

#10 válaszíró 76%-ban hasznos válaszokat adó.

Azért ajánlottam a 2500Ft-tal drágább G3420 procit, mivel egy szinten van az i3 3220-al, és nem okoz problémát egy GTX 660 kihajtásához. A Kingston drágább 1600MHZ RAM-ot azért ajánlottam, mert teljesen jók, én is ezeket használom. Az általad említett Crucial tény, hogy olcsóbb, viszont csak 1333 MHz órajelen ketyeg. A Toshiba HDD teljesen jók, én is ezeket használom, meg ezeket is szerelem a gépekbe. Nem tudom, hogy te honnan veszed, hogy a Toshiba HDD rosszabb lenne, mint egy WD? Ha egy kicsit is értenél hozzá, akkor nem írnál ekkora butaságot, hogy egy GTX 660 és egy Pentium G3240-nél proci limit lép fel. Szóval eléggé sajnálom, hogy a butaságod végett pontoztál le.


[link]

2014. júl. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

"általad említett Crucial tény, hogy olcsóbb, viszont csak 1333 MHz órajelen ketyeg"

Ettől még semmivel se leassabb, dedikált VGA mellé teljesen mindegy milyen órajelű a RAM.

A Pentiumnál azért erősebb a régebbi i3, de hagyjuk ezt a részét, mert ezek csak apróságok, ezeken felesleges vitatkozni.


A Toshiba HDD-ről:

[link]

WD5000AAKX ajánlottabb az 500GB-osok közül rendszernek.

Az igaz, hogy az olcsóbb 1TB-os 7200rpm-es HDD-k között nincs igazán egy se, ami jobb lenne mint a többi.


Hogy a Pentium kihajtja a GTX660-at, az meg elég vicces. Tudom, hogy itt akár R9 280-at is képesek betenni mellé, de attól még nem hatja ki. Vannak kevésbé prociigényes játékok ott nyilván elég, de ha kérdező pont prociigényesebbel akar játszani, akkor nagyon kevés lesz. Főleg ha multiba kell, és nem csak 30-40 fps-t akar stabilan, hanem a háromszorosát. Nekem Phenom II X4 B55 van 3,8GHz-en, és messze nem az igazi az R9 270 mellé, pedig azért ez jóval erősebb négy szálon, mint a Pentium.

2014. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
63%
hát pedig hidd el, hogy a GTX 660-at képes kihajtani.
2014. júl. 20. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!