Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen konzolt vegyek?

Milyen konzolt vegyek?

Figyelt kérdés
2 napja elromlott az xbox360-an 3 ledes lett és nem szenvedtem vele eladtam és most venni szeretnék másikat de nem tudom milyet ár / érték arányba melyik éri meg a legjobban vagy abba az ár kategóriába inkább gépet rakjak össze?
2014. júl. 19. 19:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én pc-re szavazok, de ha konzol, akkor ps4.
2014. júl. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
és a pc mennyivel jobb a konzolnál játék szemponjábol azt tudom h szebb a grafika na de az ár érték arányra is kiváncsi vagyok hogy tegyük fel egy xbox one 120 ezer vagy ps4 tök mindegy kb ugyan olan a grafikája egy pc ami high vagy ultra grafikai beálításon viszi a játékokat (mert csak akkor beszélhetünk arról hogy szebb a grafika ha ezeken a beálításokon futnak a játékok) az mennyivel drágább egy konzolnál és megéri e annyival többet kiadni érte?
2014. júl. 19. 22:01
 3/12 anonim ***** válasza:
PS4. Annyiból amennyibe a PS kerül, nem kapsz olyan gépet, amin úgy lehetne játszogatni, mint a PS4-en... a PS4 csak most jött ki, benne van még jó pár év és jó pár játék. :) Szóval 100 szónak is egy a vége: PS4.
2014. júl. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
és a ps4 és az xbox one között mi a külömbség hogy a ps4 jobb láttam mind a két conferenciát amikor bemutatták és az alapján ps4 mert a microsoft mindennel foglalkozott a conferencián csak azzal nem amivel konkrétan kéne és amiért konzol a konzol a játékok, az oké hogy több exkluzív játék lessz ps4-re (bár engem a forza megfogott ezért vagyok kicsit xbox párti) de ha csak a játék élményt nézzük miben jobb a ps4?
2014. júl. 19. 23:18
 5/12 anonim ***** válasza:
Az XBox One is nagyon jó lett. Ez attól függ, hogy melyik exkluzív játékok érdekelnek jobban... azért mondtam, hogy PS4, mert a Sony konzolja az évek folyamán kicsit megbízhatóbbnak bizonyult... Ezzel most nem a Microsoft konzolja ellen akarok szólni, ez csak egy tény. Az új konzolokon még egyenlőre sok hibafaktor lehet, de szerintem a felállás ugyanaz lesz... :)
2014. júl. 19. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
mondhatom azt hogy ha csak a játék élményt (grafika) akkor a két konzol ugyan olyan és tök mindegy melyiket veszem? mert igazábol amin játszok általába az CoD, BF, Forza, F1, Assassin's Creed ezek közül szinte mindegyik kijon mind a két platformra szóval akkor amelyik nekem jobban tetszik vagy mi a helyzet az online játékkal abban van külömbség?
2014. júl. 19. 23:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Szvsz a játékélmény nem egyenlő a grafikával...
2014. júl. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
#7 Egyetértek (lásd nfs Rivals)
2014. júl. 20. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
játékélmény = a játék története, érdekessége + grafika engem a grafikája érdekel..
2014. júl. 24. 12:47
 10/12 anonim ***** válasza:
Fogadjunk, hogy szerinted is élvezetesebb egy 10 éves need for speed, mint egy új?
2014. júl. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!