Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen házimozi hangfal...

Milyen házimozi hangfal szetted érdemes venni HTPC-hez?

Figyelt kérdés
Használok már jó ideje egy egyszerűbb, de a célnak tökéletesen megfelelő HTPC-t (gyakorlatilag csak torrent és xbmc-re van kihegyezve) és szeretnék végre egy hangfal szettet is hozzá, mert a nappali végre elbírná ezt is (értsd házba költözöm). Egy jó hangfal szett számomra nem ér kb 200,000 ft-ot, értem ezalatt, hogy kb 100,000 Ft a hangfalszett+100,000 Ft az erősítő. Megértem, hogy szakmailag ez már egy jó belépő szint és nagyon hasít, de ez nekem már sok egy kicsit. Ehelyett néztem, hogy milyen aktív hangfalszettek vannak és ahogy látom még mindig a Genius SW-HF 5.1 6000 hangfalszett erre a válasz. Ez most kb 35,000 Ft, de nem tudom elképzelni, hogy nem lehet jobb aktív hangfalszettet venni kb 100,000 Ft-ig. Vagy tényleg ez a helyzet?

2014. júl. 19. 12:27
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!