Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » FRACTAL DESIGN Node 304...

FRACTAL DESIGN Node 304 Mini-ITX házba csak alaplap, és cpu? Keret 110K ebbe nem tartozik bele a ház.

Figyelt kérdés
2014. júl. 18. 10:12
 1/3 A kérdező kommentje:
nem nagyon vágom,hogy például z97-es alaplapba milyen proci?
2014. júl. 18. 10:18
 2/3 anonim ***** válasza:

Intelhez jelenleg azt gondolom, hogy jelenleg H97-es és Z97-es lapot érdemes venni. Utóbbi akkor kell, ha tuningolni akarsz, bár Mini ITX rendszerben ez nem annyira megy ugye, már csak ha a szellőzést nézzük stb.

Miért akarsz Mini ITX?

Én inkább rábeszélnélek mATX-re, ennyi pénzből már nagyon jó alaplap-processzor párost össze lehet hozni, azt gondolom, hogy egy ilyen teljesítményű rendszert nem Mini ITX házba építs.

De nem tudom az okokat, hogy miért abba akarod, szóval annyira nem akarok tolakodó sem lenni, csupán én ezt tanácsolom neked :)

2014. júl. 18. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi,de én annyira megakarok szabadulni ezektől a nagy házaktól,és ez a ház pont belefér az íróasztalomba. :)
2014. júl. 18. 10:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!