Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Milyen laptopot ajánlanátok...

Milyen laptopot ajánlanátok 140-160 ezer Ft között?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni egy laptopot és érdekelne, mit ajánlanátok 140-160 ezres árkategóriában? Tudnátok mondani előnyöket, hátrányokat különböző típusokról? Hol érdemes vásárolni, ahol nem húznak le? Minden tanácsot meghallgatok!

Alapvetően Lenovo,Dell,HP,Asus vagy Acer márkákban gondolkodom.

Köszi előre is a válaszokat! :)



2014. júl. 18. 01:28
1 2
 1/11 anonim válasza:
pfffuu én a helyedbe elgondolkoznék tableten és beruháznék egy apple táblagépre mindig arra vágytam :) bocsi hogy nem pont a kérdésre válaszoltam :)
2014. júl. 18. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én egy 150 ezreset ajánlanák, pont bele is esik megadott intervallumba.
2014. júl. 18. 03:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 BM-Striker ***** válasza:

Legalább ezt vedd meg.


[link]

2014. júl. 18. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
ha érdekel én most akarom eladni a laptopomat ami egy Asus X53SD-SX398D , jó állapotú, minden gyári (kivéve a töltőt, mert az kisült és gyári utángyártottat adtak helyette) és windows 8.1 van rajta. amikor vettem, akkor 150-ért szereztem meg, ezért jó lenne olyan körül eladni :D
2014. júl. 18. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 Hány év garanciát vállalsz rá? :)
2014. júl. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Köszi az eddigi válaszokat!

[link]


^ehhez mit szóltok 159.990-ért?

2014. júl. 18. 10:45
 7/11 BM-Striker ***** válasza:

Nem valami nagy szám. de különösebb gond nincsen vele.


A Probook jobb minőségű ennél.

2014. júl. 18. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Ha sokat utazgatsz:

Lenovo Thinkpad T-sorozat, akár használtan is. Nekem egy T410 van, párszor ejtettem már le de mindent kibírt. SSD meghajtót is tehetsz bele, akkor meg hdd fejsérülés se lesz leejtéskor.

2014. júl. 18. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
max egyet de még nem biztos hogy eladom csak van rá esély :)
2014. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
amúgy dell és hp laptopot én nem vennék, mert nem érik meg az árukat... amit be is linkeltél dell laptopot, szinte semmit nem ér, mert 1,7 GHz-ről 2,7re turbózni nem nagy cucc... csak tönkreteszi, meg problémás a memória bővíthetősége, mert akkor mot ki kell venni az alap négyet és berakni helyette egy nyolcast ha gamer laptopot akarsz. az asus laptopok azért jók, mert ott gondolnak arra, hogy bővíthető legyen, meg az akku egy rakás sz*r (4 óra semmi, az én 5 éves laptpom bír 7-et) és ha már annyira gamer laptop kell akkor szűkítsd le a keresési körödet asusra ilyen árakkal :)
2014. júl. 18. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!