Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Alapalap cserénél ujra kell...

Alapalap cserénél ujra kell telepiteni a windowst, ha az elözö alaplapon is azt használtam vagyis a winchesteren van a windows csak uj alaplapre cseréltem a régit de betöltödöt jola windows?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 21:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Elvileg nem feltétlenül szükséges az újratelepítés... ...de van pár ember (köztük én is), akik képesek időt nem sajnálva a legkisebb változás után is újratelepíteni az egészet... :-)
2014. júl. 17. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha betölt és működik, akkor minek?
2014. júl. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nema témához kapcsolodik de telepitetem a uj javát és valamiért blokolva van nem tölti be a legtöbb java oldalt amiotta az uj alaplapot használom ez mért lehet mit tegyek?
2014. júl. 17. 23:03
 4/5 A kérdező kommentje:

Probléma már megoldva!

Ezza uj alaplapom Gigabyite EG41MFT-US2H , szerintettek jo alaplap? q6600as proci van benne még nem huztam de nem érdemes?

Amikor még előszőr bekapcsolata gépet akkor a proci 35-40 fok között volt de 1 óra elteltével már meghalatta az 50 fokot is a hűtőm azzegy Coler master TX3 ezzena alaplapon nem tudom lehet e állitani a feszültséget demég nem néztemeg mert annyira egy számitógép zseni nem vagyok inkább majda ismerösömel megnézetem mertő ért hozzá, de talán a TX3 nem jo a q6600 ashoz vagy jobbat vegyek?

És a másik a PCI Express foglalat 2.0 vagy 2.1 de ha veszek belle 3.0 ásat akkor kompatibilis lesz vele?

És ezzen az alaplapon van DVI meg HDMI is ami a alaplap hátuján vagy probáltam az alaplapi DVI a monitorhoz kötni de nem adot képet csaka videokártyán lévő DVI vel megya kép, talán külön lekel tölteni a DVI és a HDMI nek ilesztő programot?

2014. júl. 18. 00:21
 5/5 anonim ***** válasza:
Annak a hűtőnek birnia kell azt a processzort. Emelj a ventije fordulatszámán, ellenőrizd hogy megfelelően van e rögzítve. Esetleg nem megfelően pasztáztad. Ha húzni akarod akkor komolyabb hűtő kellene rá, amúgy szerintem nem is igazán érdemes, de döntsd el te. A pci 3.0 vga is jó bele. A DVI és HDMI-nek nézd meg biosban nincs e letiltva.
2014. júl. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!