Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Ez megy még garanciára vagy...

Ez megy még garanciára vagy már nem?

Figyelt kérdés

Van egy notebookom ami már másfél éves, és egy ideje azt vettem észre hogy ha mozog a töltő dugója amit a notiba dugok akkor recsegő hangot ad ki... és egyik hogy nem tudom ez mitől lehet ( jó, tudom, az eredeti kérdés nem erre irányul de ha tudtok ebben is segítsetek lécci hogy mi lehet a baja ) a másik hogy mivel másfél éves, és a töltőre és az akkura csak 1 év volt a gari így nem tudom... ezt menne még garira vagy már nem? fogalmam sincs mitől de egy ideje recseg ha mozog, L alakú dugasz van a töltő notebbok felőli végén és ha mozog akkor olyan fura recsegő hangot ad ki mint ha szorulna és karcolódna vagy nem tudom... azt meg nem vettem észre hogy nehezebben mozogna az aljzatban...


szóval, szerintetek ezt javítanák garanciára, vagy már nem? illetve hogy szerintetek mi baja lehet amitől ezt csinálja? de viszont hozzá kell tennem hogy akkor is recseg, ha a konektorba nincs bedugva, szóval nincs töltés alatt, valamint ki van kapcsolva és az aksi sincs benne... mert ha csak akkor csinálná ezt a hangot ha áram alatt van akkor azt mondanám h zárlatos vagy valami, de nem... akkor is csinálja nem kap áramot egyik irányból sem, csak be van dugva a töltő a notiba, de konektorba nincs...



2014. júl. 17. 18:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha érvényes még a garancia, akkor javítják. Kilazult vagy eltörött a tápcsatlakozó a gépben. Milyen laptop? Legközelebb valami tartósabbat vegyél, másfél év alatt nem szabadna tönkremennie.
2014. júl. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Packard Bell F5211-HC-260HG bár nem tudom, lehet hogy ugrott a gari, mert szétszedtem és újrakentem a processzorát pasztával...
2014. júl. 17. 19:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor sajnos ugrot a garancia! De aznis megtortenhet hogy elkuldod hohy csinaljak meg es nem veszik eszre hogy szet volt szedve bar ezt kizartnak tartom sajnos!
2014. júl. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
azt hiszem mégis rájöttem, körülbelül vagy homok vagy nem tudom mi de valami belekerülhetett a töltő dugaszába, mert ha belefújok, akkor egy ideig meg sem nyikkan... csak most már azt lenne jó tudni hogy hogy tudom kivarázsolni belőle azt a valamit... szerintem homok lehet, mert csak szobában, ágyban és asztalon van használva... ha megkocogtatom a végét akkor is csinálja tovább a hangot, de ha belefújok akkor egy darabig jó, most szétkaptam, és megnéztem és hiánytalanul megvan minden csavar és rendesen meg van húzva, nem laza semmi benne...
2014. júl. 17. 20:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Porszivoval vagy suritett levegovel! Tisztitsd ki
2014. júl. 18. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

belefújam sűrített levegővel, jólett aztán kb 10 perc mulva megint karcogott, aztán ezt még eljátszotta úgy hogy a notebookba kellett belefújni... de most reggel vagyis délelőtt óta nem vettem észre hogy csinálta volna...


de egyébként ha homokszem ment bele, akkor attól lehet valami baja?

2014. júl. 18. 21:15

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!