Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Okozhatja a gép lassulását a...

Okozhatja a gép lassulását a túl gyenge tápegység?

Figyelt kérdés

Vettem tavasszal egy gépet, amiben alaplapi VGA van. Azzal rendesen működött a gép, gyors volt, csak egy GTA San Andreas sem futott el rajta. Pár hete vettem bele egy Asus Radeon HD 5450 kártyát, ami 400W tápegységet kérne, de nekem csak 300W van. Ez okozhatja a gép lényeges lassulását?

Továbbá A videókártya berakásával egy időben rakattam bele +1GB ramot, így most 3x1GB van benne, tehát elviekben inkább gyorsulnia kellett volna, mint lassulni.


2014. júl. 16. 13:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Nem is lett újratelepítve és nincs játékokkal sem telerakva, mert csak Farming Simulator 2013 van rajta, semmi más, meg pár kisebb program, ami a régi XP-s gépemen is volt.
2014. júl. 16. 13:53
 2/3 anonim ***** válasza:
tápot cserélj mindeképpen, mert el fog füstölni a géped.. bár a többi adatot nem tudjuk, egy fsp raider 550-el minden tel fog vinni, meg ha újítasz később, akkor is jó lesz ez a táp
2014. júl. 16. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A "gyenge" táp nem okozhat lassulást. Ha túlműködik felmelegszik és vagy leég, vagy kikapcsol. De nem lassul. Lehet, a +1 G Ram nem odavalósi.
2014. júl. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!