Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Melyik videókártya nyújt...

Melyik videókártya nyújt többet, melyiknek van jobb technológiája?

Figyelt kérdés

Arra lennék kíváncsi, hogy melyik gyártó tud többet.

AMD-nek ott a Mantle, nviidának a Physx, TXAA, meg ilyenek.

Sokan azt írják, hogy az AMD kártya nem működik jól pár játéknál, és a driverek sem stabilak sokszor (a mai napig hallani ezt, attól akinek AMD kártyája van).

Szóval melyiket érdemesebb általában venni?

Szóval általánosságban, melyik jobb, mindent figyelembe véve?


2014. júl. 16. 13:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem tudom, milyen játékokkal próbálta az, aki ezt állította, de én eddig akárhánnyal játszottam (Sapphire HD7770 GHZ Edition) mindegyik működött és egyiknek se volt baja vele. Ráadásul mind nagyon jól mentek vele.

Szóval szerintem mind az AMD, mind az nVidia tökéletes játékra. Legfeljebb annyit tudok mondani, hogy míg az AMD megfizethetőbb, addig az nVidia egy ugyanolyan tudású kártyáért többet elkér.

2014. júl. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
amd kártyáknak jobb az ár/érték avagy az ár/teljesítmény ajánlattá a drivert meg én is hallom de azért nem túl nehéz hozzá értelmesen működő drivert találni :d
2014. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!