Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Mi lehet a baja? Van olyan,...

Mi lehet a baja? Van olyan, hogy hirtelen nem múködik az egér. USB-s, és amikor nem múködik, előtte olyan hang van mintha kihúznám, pedig nem is. Nemtudom mi lehet a baj.

Figyelt kérdés

Például moat is olyan, mintha ki-be húzógatnám, és olyan hangjelzést ad a windows... pedig nem csinálok neki semmit.

Silver Line Mini Optical Wheel Mouse OM-290

Ma vettem.

esetleg valaki valamilyen tanács, vagy vélemény, tapasztalat?


2010. jan. 8. 17:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Az nem lehet, hogy kontakthibás az egér csatlakozója? Vagy esetleg másik USB-portba dugva milyen?
2010. jan. 8. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

hm.. azt még nem próbáltam, de megpróbálom!

ésmost jelenleg jó az egér..

2010. jan. 8. 17:18
 3/5 anonim ***** válasza:
Vagy a kábele megtörhetett valahol.
2010. jan. 8. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
nekem egy óriás microsoft egerem van amit egy ilyen kis mütyürrel a billentyűzet mellé dugok,nem tudom a pontos nevét:Snekem ez a bizba*z eléggé el van hajolva,ez néha nálam is kihúzódik.Próbáld meg ezt.
2010. jan. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!!

háát, átdugtam másik usb csatlakoztatóba... meglátom hogy így jobb-e.. eddig jobb mert nem rosszalkodik :D

2010. jan. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!