Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért indul újra a gépem...

Miért indul újra a gépem játék közben?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Az lenne a problémám amit fönt is említettem,hogy belépek egy játékba még el sem telik 1-2 másodperc de már újra indul,se hibaüzenet se semmi nem jelenik meg.Esetleg melyik hardverrel van a baj?

Videokártyámat már legaranciáztattam azzal biztos nincs gond.

Táp: chieftec ctg-500-80p

proci: AMD FX-6300

Alaplap: asus m5a97 r2.0 evo



2014. júl. 14. 15:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Hát nem hinném,hogy az a baja mert most indítottam egy AID64 stabilitás tesztest ami tudni illik nem 3D-s alkalmazás és egyből újra indult.Itt valami más lesz a ludas,lehet a táp nem bírja el a gyorsan érkező feszültséget.
2014. júl. 14. 16:07
 12/12 Arkon88 válasza:

Szia nekem is ugyanez az alaplapon van egy cooler master gx650w táppal.

Na most játék közben újraindult de normal állapotban is ezt csinalja.

van hogy leáll és a lapon világit pirosan vagy a proci vagy a ram vagy a vga led... táp lekapcs csak utánna megy. Ha mozgattam a táp csatlakozot akkor vettem eszre vmi nem oké. Az alaplapon a 20+4 pines csatin két tüske elszineződött. Most csere lesz táp is meg lap is.

2014. júl. 17. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!