Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » SD kártyáról windows telepítés?

SD kártyáról windows telepítés?

Figyelt kérdés
Ha újraindítom a telefonom Revovery-ben és mountolom az sd kártyát akkor a gép úgy látja mint egy pendrive-ot. Menni fog úgy a telepítés, ha megcsinálom rendszerindító pendrive-nak az sd kártyát?
2014. júl. 13. 19:59
 1/6 anonim ***** válasza:
windowst nem tudsz telepiteni linux alapu telefonra
2014. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. júl. 13. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Első:

A kérdező szerintem arra gondolt, hogy a telefonba lévő SD kártyából csinál egy bootolható Windows telepítőt.

Kérdező:

Lehet Windows-t telepíteni SD kártyáról de nem úgy hogy benne van egy Recovery módban lévő telefonba.

2014. júl. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
"de nem úgy hogy benne van egy Recovery módban lévő telefonba." WTF?!
2014. júl. 13. 20:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Mit nem értesz?

Te írtad hogy ha Recovery módba indított telefonban lévő memóriakártyát mountolsz akkor a gép úgy látja mint egy pendrive-ot.

Erre írtam hogy nem fog menni, csak ha kiveszed a telefonból a pendrive-ot, és berakod egy SD to USB átalakítóba, vagy ha laptopod van és van memóriakártya olvasója akkor berakod oda.

2014. júl. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

vettem dvd-t megoldottam.

nem kell idegnégerezni itt a kérdésem alatt kedves válaszoló. :D

2014. júl. 14. 15:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!