Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Miért írja ki ezt amikor...

Miért írja ki ezt amikor bedugom a webkamerám? "az usb vezérlő sávszélessége megtelt" és nem müködik

Figyelt kérdés

2014. júl. 13. 18:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
2014. júl. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 csacsi2 ***** válasza:

Gondolom lassú usb portba dugtad (pl.:USB1.1) ami nem bírja a nagysebességű eszközt. Próbáld ki hogy bedugod másikba , általában a hátsók gyorsak, legalább 2.0! Vedd lejjebb a kamera beállításaiban a minőséget így kissebb sávszélességet használ. Amennyiben régi 1.1 -es usb -d van akkor előfordulhat hogy bios frissítéssel 2.0 -ára változtathtod. Manapság a 3.0 -át használnak a modern eszközök melyek sokkal gyorsabbak (sávszélesség).


Próbáld ki hogy az usb -re csak a kamerát kötöd, lehet más is használja az USB HUB-ot. minden esetre nézz körül a beállításaiban hogy korlátozd a sávszélességet!

2014. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
de nincs semmi bedugva csak egy egér.. és 2.0-ás usb port van benne más megoldás nincs ? köszönöm az eddigi válaszokat
2014. júl. 13. 19:21
 4/14 anonim ***** válasza:
Akkor tartok tőle, hogy az alaplappal lesz valami baj. Esetleg telepítsd újra a rendszert, hátha csak egy program kavar be.
2014. júl. 13. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
de bezzeg a másik webkamerám működik :\ de az meg rossz mert letört a talpa és nincs benne mikrofon :\ bedugtam előre hátra is van olyan amikor nem írja ki hogy megtelt de még is használni akarom csak egy fekete képet ad ki megnéztem a vezérlőbe 70%-ot tesz ki a webkam meg van 20% fentartva a gép számára + 1% az egér ( ilyenkor nem adta ki az üzenetet mikor bedugtam,de viszont nem működik mert csak egy fekete képet ad ki pedig a drivert automatikusan feltelepíti néztem már más drivert is )
2014. júl. 13. 19:31
 6/14 anonim ***** válasza:
Egyszerre használsz kép webkamerát?
2014. júl. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
de hogy is annyira hülye azért nem vagyok
2014. júl. 13. 19:43
 8/14 csacsi2 ***** válasza:
Az erőforrásoknál (eszközkezelő-usb vezérlők) nézd meg nincs-e ütközés. Alaplapi drivereket tedd újra, de lehet hogy az oprendszerrel nem kompatibilis az eszköz. minden esetre próbáld ki kissebb felbontáson is, hogy ugyanez a helyzet...passz.
2014. júl. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
ezt a kisebb felbontást kiakartam próbálni de nem tudom hogy hol lehet a webkamerán beállítani mivel nincs semmi és nem tudom hogy hol kell beállítani esetleg ha valaki megírná nagyon megköszöném (cd nincs hozzá nem is kaptam )
2014. júl. 15. 05:21
 10/14 csacsi2 ***** válasza:

Leírnád milyen webkamerád (oprendszer) van többre mennénk...

nincs gyári driver hozzá az okozhat gondot. Futtatásba írd devmgmt.msc itt keresd meg az eszközt, jobbklikk tulajdonságok itt keresgélj a tulajdonságokban. Eszközpéldány azonosítóra rákeresve találni fogsz leírást a neten.

2014. júl. 15. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!